Držák – úchyt na škrabky – JONNESWAY MKS27-H

Držák - úchyt na škrabky - JONNESWAY MKS27-H od značky s dlouholetou historií JONNESWAY snadno můžete sehnat tady teď právě... více informací »
Držák - úchyt na škrabky - JONNESWAY MKS27-H
Značka: JONNESWAY
178 Kč
Přejít do obchodu »
Držák - úchyt na škrabky - JONNESWAY MKS27-H od značky s dlouholetou historií JONNESWAY snadno můžete sehnat tady teď právě...

Držák – úchyt na škrabky – JONNESWAY MKS27-H od značky s dlouholetou historií JONNESWAY snadno můžete sehnat tady teď právě pořád výhodně. Rukojeť pro uchycení škrabek – čepelí, délka 145 mm – JONNESWAY MKS27-HUrčeno jako náhradní díl či příslušenství pro sadu nožů JONNESWAY MKS27.Používá se např. při výměně autoskel pro ořezávání zbytků těsnění, lepidel, při karosářských pracích pro oškrabávání tmelů apod. Držákový mechanismus je velmi jednoduchý a spolehlivý – po vložení výměnné čepele se úchyt utáhne závitovou objímkou.Ergonomicky tvarovaná rukojeť s protiskluzovou povrchovou úpravou zaručuje pohodlnou a bezpečnou práci.
Výjimečný a žádaný výrobek Držák – úchyt na škrabky – JONNESWAY naleznete bezstarostně tu na webu umístěný v sekci vyřezání! Prozkoumejte oblíbené zboží z této známé sekce ve výprodejové akci! Přichystali jsme toho pro vás více, u nás v nabídce totiž najdete další vybrané kousky od značky JONNESWAY. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Designový produkt Držák - úchyt na škrabky - JONNESWAY MKS27-H od kvalitní společnosti JONNESWAY jednoduše najdete zde nyní za akční cenu! Nyní lze objednat jen za 178 Kč.