EINHELL GE-DP 7935 N ECO vodní čerpadlo

Kalové čerpadlo Einhell GE-DP 7935 N ECO Expert je vysoce kvalitní, účinný a úsporní nástroj pro širokou škálu čerpacích... více informací »
EINHELL GE-DP 7935 N ECO vodní čerpadlo
Značka: Einhell
2 790 Kč
Přejít do obchodu »
Kalové čerpadlo Einhell GE-DP 7935 N ECO Expert je vysoce kvalitní, účinný a úsporní nástroj pro širokou škálu čerpacích...

Kalové čerpadlo Einhell GE-DP 7935 N ECO Expert je vysoce kvalitní, účinný a úsporní nástroj pro širokou škálu čerpacích úkolů pro doma, zahradu, rybníky a studny. Se sílou pouhých 790 W toto čerpadlo přečerpá až 20.000 litrů špinavé vody za hodinu. Má plynule výškově nastavitelný plovákový spínač, který umožňuje vybrat mezi nepřetržitým provozem a nebo předem nastaveným zapnutím a vypnutím pomocí spínače. Je vybaven vysoce kvalitním mechanickým těsněním, které chrání motor a do značné míry eliminuje potřebu údržby. Tělo čerpadla je vyrobeno z plastu odolného vůči nárazům a pláštěm z nerezové oceli a vydrží i ta nejtěžší zatížení. Čerpadlo má praktické připojení hadice na horní straně. Praktická závěsná očka usnadňují přesunout čerpadlo na místo, kam jej chcete umístit. Praktická příruční rukojeť umožňuje snadnou přepravu a kabel vzadu je praktický pro uložení čerpadla úhledně, bezpečně a v minimálním prostoru. Hlavní přednosti GE-DP 7935 N ECO Expert

Ergonomické držadlo
Plovák s plynule nastavitelnou výškou
Mechanické těsnění (keramika / guma) pro dlouhou životnost
Tělo čerpadla z plastu odolného vůči nárazům a pláštěm z nerezové oceli
Přípojka hadice na horní straně čerpadla
Univerzální adaptér pro 25/32 mm hadici, jakož i 33,3 mm (G 1)
ECO Power: vyšší rychlost, nižší spotřeba energie

Dodáno

V kartonové krabici
Tento unikátní produkt pořídíte pohodlně tady u nás ve známé sekci čerpadla! Najděte si ještě další produkty z této oblíbené kategorie za zcela nejnižší cenu!

Tento designový produkt EINHELL GE-DP 7935 N ECO vodní čerpadlo od známého výrobce Einhell jednoduše získáte tady a teď opravdu výhodně. Akční cena 2 790 Kč.