Aku strunová sekačka – vyžínač GE-CT 36/30 Li E-Solo, záběr 30 cm – Einhell Expert Plus

Aku strunová sekačka - vyžínač GE-CT 36/30 Li E-Solo, záběr 30 cm - Einhell Expert Plus od přední značky Einhell získáte u nás... více informací »
Aku strunová sekačka - vyžínač GE-CT 36/30 Li E-Solo
Značka: Einhell
2 797 Kč3 410 Kč Sleva -17%
Přejít do obchodu »
Aku strunová sekačka - vyžínač GE-CT 36/30 Li E-Solo, záběr 30 cm - Einhell Expert Plus od přední značky Einhell získáte u nás...

Aku strunová sekačka – vyžínač GE-CT 36/30 Li E-Solo, záběr 30 cm – Einhell Expert Plus od přední značky Einhell získáte u nás teď za super peníze. Bateriový – akumulátorový vyžínač (strunová sekačka), záběr 30 cm, s rozpojitelnou hřídelí, nastavitelnou přídavnou rukojetí a popruhem – Einhell Expert Plus GE-CT 36/30 Li E-SoloV podobě aku vyžínače má zahrádkář v kůlně praktického a osvědčeného pomocníka. Ať už se jedná o úpravu okrajových pásů nebo o to, dostat do formy vlastní zeleň, nástroj pracuje svižně a energicky díky elektronické regulaci otáček.Je členem osvědčené rodiny Power X-Change a jeho baterie lze použít ve všech přístrojích systémové řady. Pro provoz přístroje jsou nutné dva 18V akumulátory.Zahnuté hliníkové madlo zajišťuje eliminaci únavy při práci. Díky rozpojitelné hřídeli je přeprava snadná a při uložení je ušetřeno místo. Nastavitelná přídavná rukojeť je vybavena rychloupínacím zámkem. Struna je podávána prostřednictvím automatického krokovacího režimu a nabízí záběr až 30 centimetrů. Prvky vybavení jako popruh, nástěnný držák a měkký úchop dělají z vyžínače mnohostranného a komfortního pomocníka na zahradě.Ochrana proti nechtěnému posekání květin vždy zajišťuje nezbytnou bezpečnou vzdálenost od květin a okrasných rostlin, a zachovává tak pěkný vzhled zahrady.Upozornění: dodáváno bez baterie a nabíječky, nutno dokoupit zvlášť. Vlastnosti:- člen řady Power X-Change, vyžadována je baterie 2x 18 V- čelní motor: optimální přenos výkonu a rozložení hmotnosti- nastavitelná přídavná rukojeť s rychloupínacím zámkem- elektronická regulace otáček- zahnuté hliníkové madlo pro eliminaci únavy při práci- měkký úchop- rozpojitelná hřídel – snadná přeprava a praktické uložení- strunová hlava s krokovacím automatickým režimem- popruh a nástěnný držák- ochrana proti nechtěnému posekání květin- dodáváno bez baterie a bez nabíječky (prodává se samostatně) Technické parametry:- otáčky struny: 9000 ot./min- tloušťka struny: 2 mm- záběr struny: 30 cm- délka struny: 800 cm- podávání struny: automatické Logistické parametry:- délka: 1000 mm- šířka: 350 mm- výška: 125 mm- hrubá hmotnost jednoho balení: 4.61 kg- hmotnost výrobku: 3.11 kg Hodně povedený produkt Aku strunová sekačka – vyžínač GE-CT 36/30 Li E-Solo, jde koupit teď na našich stránkách v oblíbené sekci křovinořezy a vyžínače. Nyní si můžete vybrat skvělé produkty z naší sekce za rozumné peníze. Přední dodavatel Einhell pro své zákazníky prodává vynikající produkty. Však to vidíte sami.

Tento unikátní produkt Aku strunová sekačka - vyžínač GE-CT 36/30 Li E-Solo, záběr 30 cm - Einhell Expert Plus od společnosti s dlouholetou tradicí Einhell pohodlně získáte právě teď v nabídce za akční cenu! Cenově vychází na 2 797 Kč.