Esenciální olej borovice 10 ml, pro aroma difuzér – SALOOS

Esenciální olej borovice 10 ml, pro aroma difuzér - SALOOS od našeho předního výrobce SALOOS pohodlně nakoupíte momentálně v... více informací »
Esenciální olej borovice 10 ml
Značka: SALOOS
179 Kč
Přejít do obchodu »
Esenciální olej borovice 10 ml, pro aroma difuzér - SALOOS od našeho předního výrobce SALOOS pohodlně nakoupíte momentálně v...

Esenciální olej borovice 10 ml, pro aroma difuzér – SALOOS od našeho předního výrobce SALOOS pohodlně nakoupíte momentálně v naši nabídce trvale výhodně! Esenciální olej pro použití do aroma difuzérů (zvlhčovačů vzduchu), s vůní borovice, lahvička 10 ml – SALOOSJe antiseptická, dezinfikuje a čistí vzduch. Pomáhá při nachlazení, rýmě, je vhodná do koupele při svalové únavě a do saunových směsí.Technické parametry:Obsah: 10 ml Původ: Východní Evropa
Oblíbený a kvalitní kousek máte možnost najít již dnes tady a teď na našich stránkách zařazený v rubrice aroma difuzéry. Nyní si můžete koupit další kusy ze zmíněné sekce za akční cenu. Tato značka SALOOS vám představuje prvotřídní výrobky To ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc. Mrkněte také na další produkty od značky SALOOS. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Vynikající produkt Esenciální olej borovice 10 ml, pro aroma difuzér - SALOOS od značky s dlouholetou tradicí SALOOS můžete koupit momentálně za skvělou cenu. Ve skvělé akci za 179 Kč.