Přípravek na seřizování vstřikovacích čerpadel, pro VAG, BMW, FIAT, FORD, RENAULT

Přípravek na seřizování vstřikovacích čerpadel, pro VAG, BMW, FIAT, FORD, RENAULT od značky GEKO jednoduše můžete pořídit... více informací »
Přípravek na seřizování vstřikovacích čerpadel
Značka: GEKO
1 585 Kč1 761 Kč Sleva -9%
Přejít do obchodu »
Přípravek na seřizování vstřikovacích čerpadel, pro VAG, BMW, FIAT, FORD, RENAULT od značky GEKO jednoduše můžete pořídit...

Přípravek na seřizování vstřikovacích čerpadel, pro VAG, BMW, FIAT, FORD, RENAULT od značky GEKO jednoduše můžete pořídit právě nyní na našich stránkách za zcela nejnižší cenu! Přípravek pro seřízení vstřikovacího čerpadla GEKO G02652Určen k přesnému nastavení nebo kontrole počátku vstřiku ve vysokotlakých vstřikovacích čerpadlech vznětových (diesel) motorů značek BOSCH, LUCAS, CAV.Lze využít při opravách vozidel následujících značek:Fiat; Lancia; Alfa Romeo; VW-Audi; BMW; Ford; Renault; Rover; Iveco; Mitsubishi; Isuzu; a další.Souprava obsahuje:- Analogový úchylkoměr- Úchyt na vyznačení polohy pístu- Držák snímače pro čerpadla LUCAS, CAV- Redukce M8 x M12- Držák snímače M10 krátký- Držák snímače M8 krátký- Držák snímače M8 dlouhý- Prodloužení pro úchyt č. 3- Prodloužení měřicí koncovky krátké- Prodloužení měřicí koncovky dlouhéSouprava je dodávána v uzavíratelné plastové kazetě.

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Přípravek na seřizování vstřikovacích čerpadel, pro VAG, BMW, FIAT, FORD, RENAULT s pečetí kvality od značky GEKO pohodlně získáte zde nyní za báječnou cenu! Momentálně v akci za 1 585 Kč.