GARDENA 0989-20 mýdlové tyčinky 10ks

S mýdlovými tyčinkami od společnosti GARDENA je čištění ještě snazší. Podporují intenzivní čištění plastových povrchů... více informací »
GARDENA 0989-20 mýdlové tyčinky 10ks
Značka: Gardena
98 Kč
Přejít do obchodu »
S mýdlovými tyčinkami od společnosti GARDENA je čištění ještě snazší. Podporují intenzivní čištění plastových povrchů...

S mýdlovými tyčinkami od společnosti GARDENA je čištění ještě snazší. Podporují intenzivní čištění plastových povrchů nebo povrchů opatřených nátěrem. Obzvláště zvyšují účinnost používání ručního kartáče a ručního mycího kartáče. Mýdlové tyčinky lze snadno přidávat do otvoru ručního kartáče a ručního mycího kartáče od společnosti GARDENA. Zde jsou smíchány s vodou a poté je roztok vody a mýdla prostřednictvím štětin nanášen na čištěný povrch. Není nutné přidávat čisticí vodu. Mýdlové tyčinky jsou biodegradabilní a dostupné v plastových baleních po 10 kusech. Jsou vhodné pro všechny ruční mycí kartáče od společnosti GARDENA (č.v. 984-20, 987-20, 5574-20) a pro všechny ruční kartáče od společnosti GARDENA (č.v. 988-20, 5572-20). Uklízení může být tak snadné.
Tento skvělý produkt můžete pořídit přímo u nás ve známé rubrice pro mycí kartáče. Podívejte se na zcela nové výrobky z této kategorie za báječnou cenu.

Oblíbený výrobek GARDENA 0989-20 mýdlové tyčinky 10ks od oblíbené značky se zárukou kvality Gardena můžete najít na našich stránkách teď se slevou! Levně za 98 Kč.