GARDENA 13300-20 AquaBloom zavlažovací sada

Péče o rostliny, když nejste doma. S GARDENA solárním zavlažováním AquaBloom jsou vaše balkonové rostliny a rostliny v... více informací »
GARDENA 13300-20 AquaBloom zavlažovací sada
Značka: Gardena
2 666 Kč
Přejít do obchodu »
Péče o rostliny, když nejste doma. S GARDENA solárním zavlažováním AquaBloom jsou vaše balkonové rostliny a rostliny v...

Péče o rostliny, když nejste doma. S GARDENA solárním zavlažováním AquaBloom jsou vaše balkonové rostliny a rostliny v květináčích v dobrých rukou – po celou sezónu. AquaBloom zavlažuje a postará se o vaše rostliny i v době, kdy nejste poblíž. Užitečný systém nevyžaduje na vaší zahradě nebo terase ani vodovodní kohoutek, ani zdroj energie. Připraveni budete jenom s dodatečnou nádobou na vodu. Sada AquaBloom je kompletní zavlažovací systém připravený k použití, skládající se z hlavní jednotky 3 v 1. Je kombinací čerpadla pro čerpání vody, řídicí jednotky pro definování zavlažovacího plánu a solárního panelu, který napájí dodávané dobíjecí baterie. Neustálou kontrolu nad zavlažováním až pro 20 rostlin vám umožní 14 předdefinovaných zavlažovacích programů pomocí tlak vyrovnávajících kapačů. Každý kapač propustí až 300 ml. Nezapomeňte, že si můžete flexibilně zvolit nejvhodnější lokalitu pro umístění AquaBloom. Vyberte si slunné místo pro řídicí jednotku: zavěste ji na květináč, položte jej na stůl nebo připevněte na zeď. Instalace solárního zavlažování AquaBloom je jednoduchá a bez nářadí!Zbavte se časově náročných zavlažovacích úkolů a užijte si balkon a terasu s krásnými a dobře opečovávanými rostlinami a květinami po celou sezónu – bez ohledu na to, jak dlouho jste na dovolené nebo na služebních cestách. Oblíbený a akční produkt GARDENA 13300-20 AquaBloom zavlažovací můžete koupit mimo jiné tu na našich stránkách umístěný v kategorii domácí zavlažování. Nyní můžete najít jiné kousky ve zmíněné rubrice jednoduše online.

Tento kvalitní a levný produkt GARDENA 13300-20 AquaBloom zavlažovací sada od značky s tradicí a dobrou pověstí Gardena můžete koupit na našich stránkách teď právě za outletovou cenu! Akční cena již od 2 666 Kč.