GARDENA 2834-20 hadicová profi spojka Y

Profi spojka Y systému GARDENA je ideální ve spojení s delšími hadicemi nebo pro použití s čerpadly. Touto spojkou snadno... více informací »
GARDENA 2834-20 hadicová profi spojka Y
Značka: Gardena
171 Kč
Přejít do obchodu »
Profi spojka Y systému GARDENA je ideální ve spojení s delšími hadicemi nebo pro použití s čerpadly. Touto spojkou snadno...

Profi spojka Y systému GARDENA je ideální ve spojení s delšími hadicemi nebo pro použití s čerpadly. Touto spojkou snadno rozvětvíte jednu hadici do dalších dvou hadic. To umožňuje souběžnou různou práci v zahradě, například při zavlažování trávníku můžete druhou hadicí zalévat květinové záhony. Zvláštní na této profi spojce Y je, že má jeden vstup systému Profi Maxi-Flow a dva výstupy systému Original GARDENA. Oba systémy GARDENA tak lze snadno spojit a používat spolu.
Kvalitní a oblíbený produkt jde koupit bez problémů tu na webu ve známé kategorii spojky a šroubení. Vyberte si nové zboží ve zmíněné kategorii za příznivou cenu!

Tento unikátní produkt GARDENA 2834-20 hadicová profi spojka Y od známé společnosti Gardena pohodlně nakoupíte zrovna dneska levně. Právě teď za cenu 171 Kč.