Gardena 3500/4 Classic zahradní čerpadlo

Kompaktní zahradní čerpadlo 3500/4 řadyi GARDENA Classic je optimální základní model a lze ho využít pro rozmanité účely.... více informací »
Gardena 3500/4 Classic zahradní čerpadlo
Značka: Gardena
3 387 Kč
Přejít do obchodu »
Kompaktní zahradní čerpadlo 3500/4 řadyi GARDENA Classic je optimální základní model a lze ho využít pro rozmanité účely....

Kompaktní zahradní čerpadlo 3500/4 řadyi GARDENA Classic je optimální základní model a lze ho využít pro rozmanité účely. Díky většímu sacímu výkonu a tlaku je toto čerpadlo ideální pro zavlažování, zvyšování tlaku nebo k přečerpávání či vyčerpávání vody z vodovodu, dešťové vody nebo chlorované vody z bazénu. Dva výstupy u tohoto modelu umožňují současný provoz dvou zavlažovacích příslušenství. Lehké a robustní čerpadlo se snadno používá. Velký plnicí otvor usnadňuje plnění čerpadla před použitím, a díky ergonomickému držadlu se čerpadlo snadno přenáší. Gumové patky zajišťují stabilitu s nízkou hlučností a bez vibrací. Zahradní čerpadlo je pro účely ochrany před mrazem a následným poškozením vybaveno vypouštěcím šroubem umožňujícím vypuštění zbývající vody v čerpadle. Pro zajištění dlouhodobé životnosti se GARDENA spoléhá výhradně na vysoce kvalitní materiály. Díky keramickému těsnění a zdvojenému systému těsnění mezi motorem a oběžným ústrojím čerpadla je zajištěna bezpečná obsluha a ochrana před poškozením. Spínač tepelné pojistky chrání motor před přetížením. Poznámka: čerpadla od společnosti GARDENA nejsou vhodná pro čerpání slané vody, agresivních nebo snadno zápalných látek nebo potravin.
Unikátní a žádaný produkt je dostupný ještě tady a teď na našich stránkách v kategorii čerpadla! Nyní najdete akční produkty z této populární kategorie za super cenu!

Neodolatelný výrobek Gardena 3500/4 Classic zahradní čerpadlo od společnosti Gardena je k sehnání momentálně na našich stránkách za výhodnou cenu. Právě lze objednat jen za 3 387 Kč.