GARDENA 5000/5 zahradní čerpadlo (1734-20)

Zahradní čerpadlo 5000/5 řady GARDENA Comfort má nízkou hlučnost a nabízí vynikající bezpečnostní funkce pro použití na... více informací »
GARDENA 5000/5 zahradní čerpadlo (1734-20)
Značka: Gardena
6 623 Kč
Přejít do obchodu »
Zahradní čerpadlo 5000/5 řady GARDENA Comfort má nízkou hlučnost a nabízí vynikající bezpečnostní funkce pro použití na...

Zahradní čerpadlo 5000/5 řady GARDENA Comfort má nízkou hlučnost a nabízí vynikající bezpečnostní funkce pro použití na zahradě nebo v domě. Díky většímu sacímu výkonu a tlaku je toto čerpadlo ideální pro zavlažování, zvyšování tlaku nebo k přečerpávání či vyčerpávání vody z vodovodu, dešťové vody nebo chlorované vody z bazénu. Díky inovativní funkci safe-pump je zajištěna vysoká bezpečnost a dlouhá životnost. Jasný barevný displej LED ukazuje bezchybný provoz a potíže, které se vyskytnou během čerpání. Funkce automatického bezpečnostního spínače v případě nutnosti automaticky čerpadlo vypíná, aby předešla vzniku škod. Je tak zaručena ta nejlepší možná ochrana čerpadla a obsluhy. Integrovaný předfiltr navíc garantuje bezproblémový provoz čerpadla. Díky dvojitému výstupu (jeden je výkyvný) lze současně používat dvě zavlažovací příslušenství. Čerpadlo se snadno obsluhuje. Velký plnicí otvor usnadňuje plnění čerpadla před použitím, a díky ergonomickému držadlu se čerpadlo snadno přenáší. Gumové patky zajišťují stabilitu s nízkou hlučností a vibracemi. Pokud se blíží mráz, lze čerpadlo snadno vypouštět pomocí samostatného vypouštěcího šroubu. Pro zajištění dlouhodobé životnosti se GARDENA spoléhá výhradně na vysoce kvalitní materiály. Díky keramickému těsnění a zdvojenému systému těsnění mezi motorem a oběžným ústrojím čerpadla je zajištěna bezpečná obsluha a ochrana před poškozením. Spínač tepelné pojistky chrání motor před přetížením. Poznámka: čerpadla od společnosti GARDENA nejsou vhodná pro čerpání slané vody, agresivních nebo snadno zápalných látek nebo potravin. Tento velmi žádaný produkt GARDENA 5000/5 zahradní čerpadlo (1734-20) máte možnost dostat právě nyní tady a teď na našem webu zařazený v sekci čerpadla! Pořiďte si ještě jiné produkty z této oblíbené rubriky za akční cenu.

Akční výrobek GARDENA 5000/5 zahradní čerpadlo (1734-20) od značky Gardena dostanete momentálně na našich stránkách za příznivou cenu. Nabídka od 6 623 Kč.