Gardena 5500/5 inox Premium čerpadlo

Nový produkt Gardena 5500/5 inox Premium máte možnost najít bezprostředně tady na webu v oblíbené kategorii čerpadla. Nyní si... více informací »
Gardena 5500/5 inox Premium čerpadlo
Značka: Gardena
9 963 Kč
Přejít do obchodu »
Nový produkt Gardena 5500/5 inox Premium máte možnost najít bezprostředně tady na webu v oblíbené kategorii čerpadla. Nyní si...

Nový produkt Gardena 5500/5 inox Premium máte možnost najít bezprostředně tady na webu v oblíbené kategorii čerpadla. Nyní si můžete pořídit kvalitní výrobky z této populární kategorie za super peníze. Pro hluboké studny s úzkými průměry od 10 cm je čerpadlo do hlubokých studní 5500/5 Inox tím správným produktem. Čerpá vodu z hloubky až 20 m, a to i když je ponořeno delší dobu, pro zavlažování zahrady. Nerezový kryt umožňuje dlouhodobý a bezpečný provoz pod vodou. Jsou použity pouze robustní a vysoce kvalitní materiály. Filtr – rovněž vyrobený z nerezové oceli, brání před průnikem nečistot do čerpadla. Lze navíc namontovat podstavec, který díky vyšší hladině, speciálně v případě nádrží, výrazně snižuje množství nasávaných nečistot a písku na dně. Spínač s pojistkou proti tepelnému přetížení chrání tichý a bezúdržbový kondenzátorový motor proti přetížení. Energeticky úsporný motor čerpá efektivně a tiše vodu prostřednictvím 6stupňového přívodního oběhového kola z hloubky až 20 m. Praktická funkce: díky 22metrové přívodní šňůře lze čerpadlo rychle instalovat a díky dodávanému uvazovacímu lanu ho lze snadno ponořovat a v případě potřeby vytahovat zpět.

Tento oblíbený produkt Gardena 5500/5 inox Premium čerpadlo od oblíbené značky se zárukou kvality Gardena jednoduše můžete pořídit zde teď ve slevě. Nyní pořídíte od 9 963 Kč.