Gardena 6000/5 automatic Comfort ponorné tlakové čerpadlo

Ve slevě tento kus Gardena 6000/5 automatic Comfort ponorné tlakové čerpadlo máte možnost najít bezprostředně tu na našich... více informací »
Gardena 6000/5 automatic Comfort ponorné tlakové čerpadlo
Značka: Gardena
12 658 Kč
Přejít do obchodu »
Ve slevě tento kus Gardena 6000/5 automatic Comfort ponorné tlakové čerpadlo máte možnost najít bezprostředně tu na našich...

Ve slevě tento kus Gardena 6000/5 automatic Comfort ponorné tlakové čerpadlo máte možnost najít bezprostředně tu na našich stránkách zařazený v rubrice čerpadla! Prozkoumejte ještě jiné produkty z této kategorie za extra cenu. Ponorné tlakové čerpadlo 6000/5 automatic Comfort je tím správným produktem pro hluboké studny nebo nádrže. Vysoce výkonné a bezhlučné – čerpá vodu z hloubky až 13 m, a to i když je ponořeno delší dobu, pro zavlažování zahrady nebo pro sanitární vodu v domě. Pro pohodlný a energeticky úsporný provoz je čerpadlo vybaveno inovativní automatickou funkcí. Integrovaný tlakový spínač se snímačem detekce průtoku automaticky čerpadlo zapíná, když je potřeba dodávat vodu, a poté ho opět vypíná. Robustní a vysoce kvalitní materiály umožňují bezproblémový provoz pod vodou a chrání čerpadlo před poškozením. Nerezový filtr zajišťuje ochranu před průnikem nečistot do čerpadla. Spínač s pojistkou proti tepelnému přetížení chrání tichý a bezúdržbový kondenzátorový motor proti přetížení. Integrovaná zpětná klapka zajišťuje ochranu proti prosakování hadice po vypnutí čerpadla a zkracuje čas nového nasávání při opětovném spuštění. Není rovněž možný chod naprázdno. Snímač upozorňuje na příliš nízkou hladinu vody a čerpadlo automaticky zastavuje. Spousta kvalit garantujících bezpečný a dlouhodobý bezproblémový provoz čerpadla. Další věcí zajišťující bezpečnost obsluhy a dlouhou životnost čerpadla jsou dvojitá těsnění motoru a keramická ochrana. Díky 4stupňovému přívodnímu oběhovému kolu je voda čerpána efektivně a bezhlučně. Praktická funkce: díky 15metrové přívodní šňůře lze čerpadlo rychle instalovat a díky dodávanému uvazovacímu lanu ho lze snadno ponořovat a v případě potřeby vytahovat zpět.

Tento oblíbený výrobek Gardena 6000/5 automatic Comfort ponorné tlakové čerpadlo od dodavatele zboží Gardena pohodlně nakoupíte právě teď u nás napořád výhodně. Akční cena již od 12 658 Kč.