Gardena 6000/5 Inox automatic Premium čerpadlo

Pro hluboké studny s úzkými průměry od 10 cm je čerpadlo do hlubokých studní 6000/5 Inox automatic tím správným produktem.... více informací »
Gardena 6000/5 Inox automatic Premium čerpadlo
Značka: Gardena
13 685 Kč
Přejít do obchodu »
Pro hluboké studny s úzkými průměry od 10 cm je čerpadlo do hlubokých studní 6000/5 Inox automatic tím správným produktem....

Pro hluboké studny s úzkými průměry od 10 cm je čerpadlo do hlubokých studní 6000/5 Inox automatic tím správným produktem. Vysoce výkonné a bezhlučné – čerpá vodu z hloubky až 20 m, a to i když je ponořeno delší dobu, pro zavlažování zahrady nebo pro sanitární vodu v domě. Pro pohodlný a energeticky úsporný provoz je čerpadlo vybaveno inovativní automatickou funkcí. Integrovaná elektronika s tlakovým spínačem aktivují čerpadlo v případě požadavku na dodávku vody a poté ho opět vypnou. Nerezový kryt umožňuje dlouhodobý a bezpečný provoz pod vodou. Jsou použity pouze robustní a vysoce kvalitní materiály. Filtr – rovněž vyrobený z nerezové oceli, brání před průnikem nečistot do čerpadla. Lze navíc namontovat podstavec, který díky vyšší hladině, speciálně v případě nádrží, výrazně snižuje množství nasávaných nečistot a písku na dně. Spínač s pojistkou proti tepelnému přetížení chrání tichý a bezúdržbový kondenzátorový motor proti přetížení. Energeticky úsporný motor čerpá efektivně a tiše vodu prostřednictvím 7stupňového přívodního oběhového kola z hloubky až 20 m. Praktická funkce: díky 22metrové přívodní šňůře lze čerpadlo rychle instalovat a díky dodávanému uvazovacímu lanu ho lze snadno ponořovat a v případě potřeby vytahovat zpět. Tento velmi žádaný produkt Gardena 6000/5 Inox automatic Premium čerpadlo jde pořídit teď tady u nás v populární rubrice čerpadla! Nyní si můžete vybrat jiné výrobky z této populární kategorie ve výhodné akci.

Unikátní a žádaný výrobek Gardena 6000/5 Inox automatic Premium čerpadlo od značky s dobrým jménem Gardena jednoduše můžete pořídit v naší nabídce za rozumné peníze! Ceny od 13 685 Kč.