Gardena box na ventily V3

V boxu na ventily V3 od společnosti GARDENA lze pod zem nainstalovat tři zavlažovací ventily 24 V (kat. č. 1278-20) nebo tři... více informací »
Gardena box na ventily V3
Značka: Gardena
1 640 Kč
Přejít do obchodu »
V boxu na ventily V3 od společnosti GARDENA lze pod zem nainstalovat tři zavlažovací ventily 24 V (kat. č. 1278-20) nebo tři...

V boxu na ventily V3 od společnosti GARDENA lze pod zem nainstalovat tři zavlažovací ventily 24 V (kat. č. 1278-20) nebo tři zavlažovací ventily 9 V (kat. č. 1251-20). Přívod vody může být prováděn ze tří stran. Teleskopické šroubové spojení umožňuje snadnou montáž a demontáž ventilů. Spojovací box je vodotěsný a umožňuje snadné a úhledné připojení kabelu 24 V. Pomocí centrální vypouštěcí krytky lze přívodní potrubí vypustit před prvním mrazíkem. Kryt lze v zájmu ochrany před dětmi zajistit. Box na ventily V3 od společnosti GARDENA je opatřen 1″ vnějším závitem.
Kvalitní a žádaný produkt Gardena box na ventily jde nakoupit bez obtíží na stránkách v oblíbené kategorii příslušenství zavlažování. Vyhledejte si ještě ostatní zboží z naší sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Tento velmi oblíbený produkt Gardena box na ventily V3 od top výrobce Gardena dostanete u nás nyní za super peníze! Nabídka od 1 640 Kč.