GARDENA Classic přenosný naviják s hadicí

Sada boxu na hadici 15 řady GARDENA Classic je malá a kompaktní. Ideálně se hodí pro přepravu, například pro použití při... více informací »
GARDENA Classic přenosný naviják s hadicí
Značka: Gardena
1 930 Kč
Přejít do obchodu »
Sada boxu na hadici 15 řady GARDENA Classic je malá a kompaktní. Ideálně se hodí pro přepravu, například pro použití při...

Sada boxu na hadici 15 řady GARDENA Classic je malá a kompaktní. Ideálně se hodí pro přepravu, například pro použití při kempování, volnočasových aktivitách a vodních sportech. Díky nízké hmotnosti se snadno přenáší. Kliku a držadlo pro přenášení lze sklopit. Box na hadici tak zabere velmi málo místa a vejde se do auta nebo obytného přívěsu. Sada obsahuje 15m kvalitní hadici a 1,5m připojovací hadici. Všechny díly systému GARDENA a nastavitelná stříkací tryska od společnosti GARDENA jsou sestavené. Box na hadici lze ihned používat – jednoduše jej připojte ke zdroji vody, rozviňte požadovanou délku hadice a stříkejte. Užitečný ve všech situacích.
Povedený výrobek GARDENA Classic přenosný naviják s hadicí lze zakoupit bez problémů tady na webu v populární rubrice navijáky na hadice. Pořiďte si kvalitní výrobky z této oblíbené rubriky za internetové ceny.

Unikátní a oblíbený produkt GARDENA Classic přenosný naviják s hadicí od známého výrobce Gardena máte možnost nakoupit momentálně na webu za neuvěřitelně výhodnou cenu! Nyní pořídíte jen za 1 930 Kč.