GARDENA ES 50 Combisystem hrablo na sníh

Hrablo na sníh GARDENA ES 50 je díky pracovní šířce 50 cm optimálně vhodné pro odklízení sněhu na hladkých plochách a... více informací »
GARDENA ES 50 Combisystem hrablo na sníh
Značka: Gardena
552 Kč
Přejít do obchodu »
Hrablo na sníh GARDENA ES 50 je díky pracovní šířce 50 cm optimálně vhodné pro odklízení sněhu na hladkých plochách a...

Hrablo na sníh GARDENA ES 50 je díky pracovní šířce 50 cm optimálně vhodné pro odklízení sněhu na hladkých plochách a chodnících. Široké žebrování plastové lopaty umožňuje hladké klouzání při prohazování cesty a díky jemné povrchové struktuře se žádný sníh na lopatu nelepí. Zvýšené boky zabraňují sklouzávání sněhu a široký okraj poskytuje vysokou stabilitu. Plast je odolný vůči posypové soli a mrazu až do teploty – 40°C. Hrana je vyrobena z pevného kovu, odolného vůči opotřebení. Díky tomu je hrablo vhodné pro rovné povrchy, jako je beton a asfalt.
Gardena Combisystem

Upozornění: Hrablo na sníh ES 50 je součástí univerzálního systému Gardena Combisystem a je dodáváné bez násady. Násadu je možné dokoupit samostatně (a využít i pro jiné nástavce) – Combisystem násada Ergoline Alu 130Tento exkluzivní výrobek GARDENA ES 50 Combisystem hrablo lze sehnat také tady na našem webu ve známé kategorii shrnovače sněhu. Nyní si můžete pořídit ještě další kusy ze zmíněné rubriky za mimořádně nízkou cenu! Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce však také další prověřené kousky od značky Gardena. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný kus GARDENA ES 50 Combisystem hrablo na sníh od naší známé značky Gardena snadno můžete získat v naší online nabídce za super peníze. Nyní pořídíte za super cenu 552 Kč.