Gardena hadice FLEX Comfort 1/2″ délka 10m

Gardena hadice FLEX Comfort 1/2" délka 10m Zahradní hadice Gardena Flex Comfort s profilem Power Grip zaručující perfektní spojení... více informací »
Gardena hadice FLEX Comfort 1/2" délka 20m
Značka: Gardena
472 Kč
Přejít do obchodu »
Gardena hadice FLEX Comfort 1/2" délka 10m Zahradní hadice Gardena Flex Comfort s profilem Power Grip zaručující perfektní spojení...

Gardena hadice FLEX Comfort 1/2″ délka 10m
Zahradní hadice Gardena Flex Comfort s profilem Power Grip zaručující perfektní spojení mezi hadicí a spojkou.
Profil Power Grip
Nová technologie profilu Power Grip funguje na principu „blokování ozubených kol“, umožňující dokonalou přídržnost a bezpečné spojení mezi hadicí a hadicovou rychlospojkou. Vedlejším efektem nového profilu je také mnohem lepší navíjení a lepší skluz samotné hadice.
Kvalita materiálu
Díky textilii se spirálovými oky s dvěma spirálami v opačných směrech, je hadice odolná vůči tlaku a udržuje svůj tvar. Hadice přitom zůstává průžná, nekroutí se a nevytváří „uzly“, které komplikují manipulaci. Hadice Flex také neobsahuje škodlivé plastifikátory (ftaláty), ani těžké kovy a samozřejmostí je odolnost vůči UV-záření.
Propojení hadice
Hadici Flex Comfort je možné libovolně propojovat za pomocí spojovacích dílů „Original GARDENA System“ a propojovacích zařízení. (naleznete v příslušenství)
Maximální tlak
Maximální tlak, při kterém dojde k prasknutí je 25 bar.
Kvalitní a velmi žádaný produkt můžete dostat také na našich stránkách v oblíbené sekci zahradní hadice! Podívejte se na nové kusy ze zmíněné kategorie za extra cenu. Oblíbený výrobce Gardena dlouhodobě nabízí špičkové výrobky.. To ale není vše, u nás vám nabídneme víc. Prozkoumejte u nás taky další kvalitní kousky od dodavatele Gardena. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Zlevněný produkt Gardena hadice FLEX Comfort 1/2" délka 10m od společnosti Gardena můžete sehnat tady teď ve výhodné akci. Nabídka již od 472 Kč.