Gardena hadice FLEX Comfort 1/2″ délka 50m

Gardena hadice FLEX Comfort 1/2" délka 50m Hadice GARDENA FLEX Comfort s profilem Power Grip zaručuje perfektní spojení mezi hadicí a... více informací »
Gardena hadice FLEX Comfort 1/2" délka 20m
Značka: Gardena
1 670 Kč
Přejít do obchodu »
Gardena hadice FLEX Comfort 1/2" délka 50m Hadice GARDENA FLEX Comfort s profilem Power Grip zaručuje perfektní spojení mezi hadicí a...

Gardena hadice FLEX Comfort 1/2″ délka 50m Hadice GARDENA FLEX Comfort s profilem Power Grip zaručuje perfektní spojení mezi hadicí a spojkou. Díky nové technologii funguje toto blokování jako ozubená kola. Profil Power Grip umožňuje to, co si mnozí majitelé zahrad již dlouho přáli: spolehlivé spojení s dokonalou přídržnou sílou. Pozitivní vedlejší efekt nového profilu: hadice se lépe navíjí a dobře kloužou. Díky textilii se spirálovými oky s dvěma spirálami v opačných směrech, je hadice odolná vůči tlaku a udržuje svůj tvar, ale je pružná a snadno se s ní manipuluje. Netvoří se na ní uzly, ani se nekroutí. V případě potřeby může být systematicky propojována pomocí spojovacích prvků Original GARDENA System a přípojných zařízení. Neobsahuje škodlivé plastifikátory (ftaláty), ani těžké kovy a samozřejmě je odolná vůči UV-záření. Díky tloušťce stěn je obzvláště robustní a trvanlivá. Tlak, při kterém dojde k prasknutí: 25 barů. Součástí balení nejsou žádné armatury.Kvalitní a velmi žádaný produkt můžete najít přímo tady na webu zařazený v kategorii zahradní hadice! Nyní najdete zlevněné zboží z této rubriky z pohodlí domova! Přední výrobce Gardena dlouhodobě nabízí prvotřídní zboží.. To ale není všechno, náš sortiment je široký. U nás v nabídce totiž najdete další kousky od značky Gardena. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento žádaný výrobek Gardena hadice FLEX Comfort 1/2" délka 50m od značky s dobrým jménem Gardena lze zakoupit u nás právě za výprodejovou cenu! V akci od 1 670 Kč.