Gardena hadice FLEX Comfort 3/4″ délka 50m

Gardena hadice FLEX Comfort 3/4" délka 50m Hadice GARDENA FLEX Comfort s profilem Power Grip zaručuje perfektní spojení mezi hadicí a... více informací »
Gardena hadice FLEX Comfort 1/2" délka 20m
Značka: Gardena
2 506 Kč
Přejít do obchodu »
Gardena hadice FLEX Comfort 3/4" délka 50m Hadice GARDENA FLEX Comfort s profilem Power Grip zaručuje perfektní spojení mezi hadicí a...

Gardena hadice FLEX Comfort 3/4″ délka 50m Hadice GARDENA FLEX Comfort s profilem Power Grip zaručuje perfektní spojení mezi hadicí a spojkou. Díky nové technologii funguje toto blokování jako ozubená kola. Profil Power Grip umožňuje to, co si mnozí majitelé zahrad již dlouho přáli: spolehlivé spojení s dokonalou přídržnou sílou. Pozitivní vedlejší efekt nového profilu: hadice se lépe navíjí a dobře kloužou. Díky textilii se spirálovými oky s dvěma spirálami v opačných směrech, je hadice odolná vůči tlaku a udržuje svůj tvar, ale je pružná a snadno se s ní manipuluje. Netvoří se na ní uzly, ani se nekroutí. V případě potřeby může být systematicky propojována pomocí spojovacích prvků Original GARDENA System a přípojných zařízení. Neobsahuje škodlivé plastifikátory (ftaláty), ani těžké kovy a samozřejmě je odolná vůči UV-záření. Díky tloušťce stěn je obzvláště robustní a trvanlivá. Tlak, při kterém dojde k prasknutí: 25 barů. Součástí balení nejsou žádné armatury.Tento akční produkt můžete sehnat bezstarostně tu v kategorii zahradní hadice. Mrkněte na ještě ostatní kusy ve zmiňované kategorii jednoduše online! Známý dodavatel Gardena dlouhodobě prodává kvalitní zboží.!

Levný produkt Gardena hadice FLEX Comfort 3/4" délka 50m od společnosti Gardena dostanete v naší internetové nabídce za outletovou cenu. Nyní za 2 506 Kč.