Gardena hadice HighFLEX Comfort 1/2″ délka 20m

Gardena hadice HighFLEX Comfort 1/2" délka 20m Zahradní hadice GARDENA HighFLEX Comfort s profilem Power Grip zaručuje perfektní... více informací »
Gardena hadice HighFLEX Comfort 1/2" délka 20m
Značka: Gardena
937 Kč
Přejít do obchodu »
Gardena hadice HighFLEX Comfort 1/2" délka 20m Zahradní hadice GARDENA HighFLEX Comfort s profilem Power Grip zaručuje perfektní...

Gardena hadice HighFLEX Comfort 1/2″ délka 20m Zahradní hadice GARDENA HighFLEX Comfort s profilem Power Grip zaručuje perfektní spojení mezi hadicí a spojkou. Díky nové technologii funguje toto blokování jako ozubená kola. Profil Power Grip umožňuje to, co si mnozí majitelé zahrad již dlouho přáli: spolehlivé spojení s dokonalou přídržnou sílou. Pozitivní vedlejší efekt nového profilu: hadice se lépe navíjí a dobře kloužou. Díky textilii se spirálovými oky s dvěma spirálami v opačných směrech, je hadice odolná vůči tlaku a udržuje svůj tvar, ale je pružná a snadno se s ní manipuluje. Netvoří se na ní uzly, ani se nekroutí. Jsou to ty nejlepší předpoklady pro pohodlné a flexibilní použití ve vaší zahradě. V případě potřeby může být systematicky propojována pomocí fitinků Original GARDENA System a přípojných zařízení. Neobsahuje škodlivé plastifikátory (ftaláty), ani těžké kovy a samozřejmě je odolná vůči UV-záření. Díky tloušťce stěn je obzvláště robustní a trvanlivá. Tlak, při kterém dojde k prasknutí: 30 barů.Kvalitní kus Gardena hadice HighFLEX Comfort 1/2″ délka 20m lze zakoupit prostě tady na stránkách zařazený v kategorii zahradní hadice. Nyní si můžete vybrat ještě jiné zboží z této populární sekce za super ceny!

Neodolatelný kus Gardena hadice HighFLEX Comfort 1/2" délka 20m od značky s dlouholetou tradicí Gardena je k získání ještě dnes ve výprodejové akci! V současnosti za 937 Kč.