Gardena hadice HighFLEX Comfort 3/4″ délka 25m

Gardena hadice HighFLEX Comfort 3/4" délka 25m Zahradní hadice GARDENA HighFLEX Comfort s profilem Power Grip zaručuje perfektní... více informací »
Gardena hadice HighFLEX Comfort 1/2" délka 20m
Značka: Gardena
1 731 Kč
Přejít do obchodu »
Gardena hadice HighFLEX Comfort 3/4" délka 25m Zahradní hadice GARDENA HighFLEX Comfort s profilem Power Grip zaručuje perfektní...

Gardena hadice HighFLEX Comfort 3/4″ délka 25m Zahradní hadice GARDENA HighFLEX Comfort s profilem Power Grip zaručuje perfektní spojení mezi hadicí a spojkou. Díky nové technologii funguje toto blokování jako ozubená kola. Profil Power Grip umožňuje to, co si mnozí majitelé zahrad již dlouho přáli: spolehlivé spojení s dokonalou přídržnou sílou. Pozitivní vedlejší efekt nového profilu: hadice se lépe navíjí a dobře kloužou. Díky textilii se spirálovými oky s dvěma spirálami v opačných směrech, je hadice odolná vůči tlaku a udržuje svůj tvar, ale je pružná a snadno se s ní manipuluje. Netvoří se na ní uzly, ani se nekroutí. Jsou to ty nejlepší předpoklady pro pohodlné a flexibilní použití ve vaší zahradě. V případě potřeby může být systematicky propojována pomocí fitinků Original GARDENA System a přípojných zařízení. Neobsahuje škodlivé plastifikátory (ftaláty), ani těžké kovy a samozřejmě je odolná vůči UV-záření. Díky tloušťce stěn je obzvláště robustní a trvanlivá. Tlak, při kterém dojde k prasknutí: 30 barů. Záruka: 25 let. Tento žádaný kus jde pořídit bezprostředně tu na webu zařazený v rubrice zahradní hadice. Najděte si ještě jiné produkty z této oblíbené sekce za akční cenu. To ovšem není všechno, u nás vám nabízíme více. U nás v nabídce totiž najdete další prověřené zboží od dodavatele Gardena. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Vysoce kvalitní kousek Gardena hadice HighFLEX Comfort 3/4" délka 25m od oblíbené značky Gardena je k sehnání zde teď právě za parádní cenu. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 1 731 Kč.