GARDENA motyčka na plevel (Combisystem)

Motyčka na plevel z řady GARDENA combisystem je optimální pro snadné odstraňování plevele. Čepel z nerezové oceli s šířkou 16... více informací »
GARDENA motyčka na plevel (Combisystem)
Značka: Gardena
392 Kč
Přejít do obchodu »
Motyčka na plevel z řady GARDENA combisystem je optimální pro snadné odstraňování plevele. Čepel z nerezové oceli s šířkou 16...

Motyčka na plevel z řady GARDENA combisystem je optimální pro snadné odstraňování plevele. Čepel z nerezové oceli s šířkou 16 cm je robustní a korozivzdorná. Motyčka na plevel je vhodná pro všechny násady z řady GARDENA combisystem, kdy GARDENA v závislosti na výšce postavy doporučuje násadu délky 150 cm. Záruční lhůta je 25 let.
Unikátní a žádaný produkt GARDENA motyčka na plevel (Combisystem) je k dostání právě nyní tady a teď na našich stránkách umístěný v kategorii motyky! Připravili jsme nové produkty ze zmíněné rubriky za skvělou cenu.

Tento exkluzivní výrobek GARDENA motyčka na plevel (Combisystem) od značky se zárukou kvality Gardena máte možnost pořídit právě teď u nás za výborné peníze. Nyní získáte od 392 Kč.