GARDENA ruční kultivátor (Combisystem)

Kultivátor z řady GARDENA combisystem má tři tuhé hroty a je optimální pro uvolňování a provzdušňování půdy bez poškození... více informací »
GARDENA ruční kultivátor (Combisystem)
Značka: Gardena
306 Kč
Přejít do obchodu »
Kultivátor z řady GARDENA combisystem má tři tuhé hroty a je optimální pro uvolňování a provzdušňování půdy bez poškození...

Kultivátor z řady GARDENA combisystem má tři tuhé hroty a je optimální pro uvolňování a provzdušňování půdy bez poškození kořínků. Kultivátor má pracovní šířku 9 cm a je ideální pro kamenitou půdu a hustě rostoucí rostliny. Tento produkt je vhodný pro všechny násady z řady GARDENA combisystem, kdy GARDENA v závislosti na výšce postavy doporučuje násadu délky 130 cm. Záruční lhůta je 25 let.
Kvalitní produkt GARDENA ruční kultivátor (Combisystem) je dostupný zrovna tady u nás ve známé rubrice nářadí bez násad! Nyní si můžete vybrat skvělé výrobky ze zmíněné rubriky za akční cenu.

Povedený produkt GARDENA ruční kultivátor (Combisystem) od kvalitního výrobce Gardena jednoduše můžete pořídit u nás nyní za výborné peníze. V akci za cenu 306 Kč.