Gardena SuperFLEX Premium 1/2″ délka 20m

Gardena SuperFLEX Premium 1/2" délka 20m Zahradní hadice Gardena SuperFLEX Premium s profilem Power Grip zaručující perfektní... více informací »
Gardena SuperFLEX Premium 1/2" délka 20m
Značka: Gardena
1 246 Kč
Přejít do obchodu »
Gardena SuperFLEX Premium 1/2" délka 20m Zahradní hadice Gardena SuperFLEX Premium s profilem Power Grip zaručující perfektní...

Gardena SuperFLEX Premium 1/2″ délka 20m
Zahradní hadice Gardena SuperFLEX Premium s profilem Power Grip zaručující perfektní spojení mezi hadicí a spojkou.
Profil Power Grip
Nová technologie profilu Power Grip funguje na principu „blokování ozubených kol“, umožňující dokonalou přídržnost a bezpečné spojení mezi hadicí a hadicovou rychlospojkou. Vedlejším efektem nového profilu je také mnohem lepší navíjení a lepší skluz samotné hadice.
Kvalita materiálu
Díky textilii se spirálovými oky s dvěma spirálami v opačných směrech, je hadice odolná vůči tlaku a udržuje svůj tvar. Hadice přitom zůstává průžná, nekroutí se a nevytváří „uzly“, které komplikují manipulaci. Hadice Flex také neobsahuje škodlivé plastifikátory (ftaláty), ani těžké kovy a samozřejmostí je odolnost vůči UV-záření.
Propojení hadice
Hadici Flex Comfort je možné libovolně propojovat za pomocí spojovacích dílů „Original GARDENA System“ a propojovacích zařízení. (naleznete v příslušenství)
Maximální tlak
Maximální tlak, při kterém dojde k prasknutí je 35 bar.
Hodně oblíbený kousek Gardena SuperFLEX Premium 1/2″ délka jde sehnat bez obtíží tu na našich stránkách umístěný v rubrice zahradní hadice! Nyní si můžete koupit ještě další kusy z této populární kategorie ve slevě! Tato značka Gardena vás obohatí o velmi kvalitní produkty.! To ale není vše, náš sortiment je ale široký! Mrkněte na další skvělé produkty značky Gardena. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a levný výrobek Gardena SuperFLEX Premium 1/2" délka 20m od známé společnosti Gardena jde pořídit v naší aktuální nabídce za rozumné peníze. Produkt momentálně prodáváme za 1 246 Kč.