GARDENA vějířové hrábě XXL Vario (Combisystem)

Výjimečný a žádaný výrobek GARDENA vějířové hrábě XXL Vario máte možnost koupit bez obtíží na stránkách v populární... více informací »
GARDENA vějířové hrábě XXL Vario (Combisystem)
Značka: Gardena
732 Kč
Přejít do obchodu »
Výjimečný a žádaný výrobek GARDENA vějířové hrábě XXL Vario máte možnost koupit bez obtíží na stránkách v populární...

Výjimečný a žádaný výrobek GARDENA vějířové hrábě XXL Vario máte možnost koupit bez obtíží na stránkách v populární sekci hrábě. Mrkněte na akční produkty ve zmíněné rubrice za akční cenu. Díky mimořádné pracovní šířce 77 cm jsou vějířové hrábě plastové XXL vario z řady GARDENA combisystem optimální pro rozsáhlé a časově nenáročné hrabání listí, odřezků trávy, materiálu po provzdušňování a dalšího zahradního odpadu. Praktické použití: vějířové hrábě lze snadno a rychle rozdělit na 2 části pro pohodlný sběr shrabaného materiálu. Vějířové hrábě plastové XXL vario lze pro prostorově úsporné skladování složit. Vějířové hrábě jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu umožňujícího dlouhodobé používání. Pro zajištění stability obsahují integrovanou hliníkovou trubku. Vějířové hrábě plastové XXL vario jsou vhodné pro všechny násady z řady GARDENA combisystem, kdy GARDENA v závislosti na výšce postavy doporučuje násadu délky 130 nebo 150 cm. Záruční lhůta je 25 let.

Tento skvělý produkt GARDENA vějířové hrábě XXL Vario (Combisystem) od kvalitní společnosti Gardena získáte na našich stránkách teď právě za neuvěřitelně výhodnou cenu! Nyní pořídíte za super cenu 732 Kč.