Gardena zahradní sprcha trio se stativem

Sprchování pomocí zahradní sprchy trio se stativem od společnosti GARDENA je stejně pohodlné jako ve vaší koupelně. Díky... více informací »
Gardena zahradní sprcha trio se stativem
Značka: Gardena
1 389 Kč
Přejít do obchodu »
Sprchování pomocí zahradní sprchy trio se stativem od společnosti GARDENA je stejně pohodlné jako ve vaší koupelně. Díky...

Sprchování pomocí zahradní sprchy trio se stativem od společnosti GARDENA je stejně pohodlné jako ve vaší koupelně. Díky trojnožce lze sprchu snadno nainstalovat kdekoli. Flexibilní a snímatelná sprchová hlava připojená k 1,3m hadici přináší větší svobodu při sprchování na zahradě. Má dva tvary stříkání: vějířové měkké stříkání pro sprchování nebo mžení pro jemné osvěžení. Výšku lze libovolně nastavit jednoduchým tlačítkem. Díky tomu lze trysku ideálně nastavit pro každou velikost postavy. Regulační a uzavírací ventil zajišťuje regulaci a nastavení požadovaného průtoku vody.
Kvalitní produkt Gardena zahradní sprcha trio se stativem máte možnost pořídit zrovna tady u nás ve známé kategorii zahradní sprchy. Nyní si můžete koupit ostatní kusy z této oblíbené sekce za nejnižší cenu!

Hodně prodávaný produkt Gardena zahradní sprcha trio se stativem s osvědčenou značkou Gardena snadno pořídíte zde extra se slevou. Teď za akční cenu 1 389 Kč.