Gumové koberce Mazda 6 III Sedan/Combi (GJ) (2012-) (3D) SIXTOL

Gumové koberce Mazda 6 III Sedan/Combi (GJ) (2012-) (3D) SIXTOL originál od výrobce SIXTOL lze zakoupit tady a teď extra se slevou! Přesné... více informací »
Gumové koberce Mazda 6 III Sedan/Combi (GJ) (2012-) (3D) SIXTOL
Značka: SIXTOL
779 Kč
Přejít do obchodu »
Gumové koberce Mazda 6 III Sedan/Combi (GJ) (2012-) (3D) SIXTOL originál od výrobce SIXTOL lze zakoupit tady a teď extra se slevou! Přesné...

Gumové koberce Mazda 6 III Sedan/Combi (GJ) (2012-) (3D) SIXTOL originál od výrobce SIXTOL lze zakoupit tady a teď extra se slevou! Přesné rozměryKoberce jsou vyrobeny přesně podle tvaru podlahových ploch konkrétního typu vozidla. Odpadá tak složité porovnávání mnohdy nepřesných univerzálních koberců a nutnost problematického zastřihávání do požadovaného tvaru.PoužitíKoberce jsou snadno omyvatelné, s rychlou možností vysypání nečistot a snadnou instalací.MateriálVysoce odolná pryž zajišťuje kobercům vysokou pružnost, která zabezpečí při ohýbání (např. při skladování), že se koberce roztáhnou opět do původního tvaru.OchranaVýhodou těchto koberců je zvýšený okraj, chránící interiér interiéru vozidla před vysypáním sypkých materiálů (písek, hlína) či vylitím tekutin (voda), nečistot, prachu, sněhu apod. do interiéru vozidla, s odolností vůči prosáknutí olejů, benzínu a částečně také vůči elektrolytu z akumulátorů.PohodlíNepříjemnému posunu koberců po podlaze vozidla či shrnování pod pedály účinně zamezí speciální protiskluzové tvarování na spodní straně koberců, které se snadno přichytí k originálnímu čalounění podlahových prostorů.ÚdržbaKoberce jsou snadno omyvatelné, uzpůsobeny pro standardní údržbu pomocí běžných čistících prostředků (např. mytí vlažnou vodou s neagresivním neabrazivním saponátem apod.). Čištění je možné snadno provádět mimo vozidlo. Snadné je také pravidelné vysypání nečistot, které zvládnete za několik sekund. Tento kvalitní výrobek jde sehnat taky tady a teď na našich stránkách v populární rubrice ! Najděte si vyjímečné zboží z této známé sekce za super ceny!

Hodně oblíbený výrobek Gumové koberce Mazda 6 III Sedan/Combi (GJ) (2012-) (3D) SIXTOL od naší známé značky SIXTOL můžete sehnat zde teď za parádní cenu. Akční ceny od 779 Kč.