Háček na nářadí jednoduchý, 35 mm – Procarosa

Háček na nářadí jednoduchý, 35 mm - Procarosa od našeho předního výrobce Procarosa jednoduše naleznete právě nyní na našich stránkách extra se... více informací »
Háček na nářadí jednoduchý
Háček na nářadí jednoduchý, 35 mm - Procarosa od našeho předního výrobce Procarosa jednoduše naleznete právě nyní na našich stránkách extra se...

Háček na nářadí jednoduchý, 35 mm – Procarosa od našeho předního výrobce Procarosa jednoduše naleznete právě nyní na našich stránkách extra se slevou! Háček pro zavěšení nářadí, délka 3,5 cm, úhel zahnutí 90 °, kovový – ProcarosaRozměry: 60 x 25 x 35 mmK montáži na děrovanou stěnu pomocí úchytných „zobáčků“.Vhodné jako příslušenství k sestavám dílenského nábytku, nebo k použití samostatně. Tento kvalitní a levný produkt Háček na nářadí jednoduchý, 35 mm – Procarosa seženete také na našem webu v oblíbené sekci jednotlivé díly! Nyní získáte zlevněné produkty z této oblíbené sekce za báječnou cenu!

Tento výjimečný výrobek Háček na nářadí jednoduchý, 35 mm - Procarosa od spolehlivé značky Procarosa snadno získáte tady pořád výhodně. V současnosti pořídíte za cenu 37 Kč.