Helper k zouvačce S-TCP45, pro montáž nízkoprofilových a runflat plášťů – SATRA

Helper k zouvačce S-TCP45, pro montáž nízkoprofilových a runflat plášťů - SATRA od populárního výrobce SATRA máte možnost... více informací »
Helper k zouvačce S-TCP45
Značka: SATRA
19 552 Kč22 218 Kč Sleva -11%
Přejít do obchodu »
Helper k zouvačce S-TCP45, pro montáž nízkoprofilových a runflat plášťů - SATRA od populárního výrobce SATRA máte možnost...

Helper k zouvačce S-TCP45, pro montáž nízkoprofilových a runflat plášťů – SATRA od populárního výrobce SATRA máte možnost získat v naší internetové nabídce za extra cenu. Pomocné rameno, tzv. helper pro montážní stroj, s pneumatickým pohonem – SATRA S-RAA45Určeno jako příslušenství pro automatickou zouvačku SATRA S-TCP45.Ideální především pro montáž a demontáž nízkoprofilových pneumatik a plášťů typu RunFlat se zesílenými bočnicemi, jejichž montáž a demontáž je fyzicky a časově náročná.Helper s pohonem na stlačený vzduch tvoří několik nástrojů, díky kterým je práce s tímto druhem pneumatik usnadněna a zrychlena:- přítlačný válec- přítlačná podložka- přítlačný kužel- disk pro zvedání patky pláště- držák pro pomocné příslušenství Technické parametry:- pracovní tlak: 8-10 bar- hladina hluku: <75 dB- síla válce: 6600 N- pracovní teplota: -5 ? až +40 ? Oblíbený a akční produkt Helper k zouvačce S-TCP45, pro můžete nakoupit nyní tady u nás zařazený v rubrice vyvažovačky. Prozkoumejte parádní produkty ze zmíněné rubriky za super ceny! Tento vyjímečný výrobce SATRA svým zákazníkům dodává vysoce kvalitní sortiment. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme. Možná ale hledáte něco jiného, u nás toho najdete mnohem více! Prozkoumejte u nás další kvalitní zboží od dodavatele SATRA. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný a žádaný produkt Helper k zouvačce S-TCP45, pro montáž nízkoprofilových a runflat plášťů - SATRA od dodavatele s dobrým jménem SATRA jde koupit zrovna dnes za báječnou cenu. Cena od 19 552 Kč.