Jednoruční svěrka 150 x 60 mm, pro upínání a rozpínání, střední – BESSEY EZM

Jednoruční svěrka 150 x 60 mm, pro upínání a rozpínání, střední - BESSEY EZM od oblíbené značky BESSEY lze zakoupit... více informací »
Jednoruční svěrka 150 x 60 mm
Značka: BESSEY
488 Kč
Přejít do obchodu »
Jednoruční svěrka 150 x 60 mm, pro upínání a rozpínání, střední - BESSEY EZM od oblíbené značky BESSEY lze zakoupit...

Jednoruční svěrka 150 x 60 mm, pro upínání a rozpínání, střední – BESSEY EZM od oblíbené značky BESSEY lze zakoupit aktuálně opravdu výhodně. Svěrka s jednoručním upínacím mechanismem, pro upínání a rozpínání, rozměry 150×60 mm – BESSEY EZM15-6Velmi praktický nástroj s křížovým prizmatem pro uchycení kulatých i hranatých profilů např. při svařování, tesařských pracích apod.Promyšlená konstrukce umožňuje snadné přestavění svěrky na rozpínák, a to pouhým stisknutím uvolňovacího tlačítka pevného ramene (bez nutnosti použití nářadí).Navrženo s ohledem na komfortní a bezpečnou obsluhu: kvalitní plastová dvoukomponentní rukojeť s pákou posuvu je bezpečně ovladatelná, z obou stran je uvolňovací tlačítko.Kvalitní produkt: pevné i posuvné rameno je z polyamidu vyztuženého skelnými vlákny, profilovaná vodicí tyč je ocelová. Posuvný mechanismus je chráněn plastovým pouzdrem.

Nejprodávanější výrobek Jednoruční svěrka 150 x 60 mm, pro upínání a rozpínání, střední - BESSEY EZM od značky s dlouholetou historií BESSEY jde koupit aktuálně na našich stránkách za výhodné peníze. V akci od 488 Kč.