Jednoruční svěrka 300 x 60 mm, pro upínání a rozpínání, střední – BESSEY EZM

Jednoruční svěrka 300 x 60 mm, pro upínání a rozpínání, střední - BESSEY EZM od výrobce s dobrým jménem BESSEY najdete tady... více informací »
Jednoruční svěrka 300 x 60 mm
Značka: BESSEY
543 Kč
Přejít do obchodu »
Jednoruční svěrka 300 x 60 mm, pro upínání a rozpínání, střední - BESSEY EZM od výrobce s dobrým jménem BESSEY najdete tady...

Jednoruční svěrka 300 x 60 mm, pro upínání a rozpínání, střední – BESSEY EZM od výrobce s dobrým jménem BESSEY najdete tady teď právě ve slevě! Svěrka s jednoručním upínacím mechanismem, pro upínání a rozpínání, rozměry 300×60 mm – BESSEY EZM30-6Velmi praktický nástroj s křížovým prizmatem pro uchycení kulatých i hranatých profilů např. při svařování, tesařských pracích apod.Promyšlená konstrukce umožňuje snadné přestavění svěrky na rozpínák, a to pouhým stisknutím uvolňovacího tlačítka pevného ramene (bez nutnosti použití nářadí).Navrženo s ohledem na komfortní a bezpečnou obsluhu: kvalitní plastová dvoukomponentní rukojeť s pákou posuvu je bezpečně ovladatelná, z obou stran je uvolňovací tlačítko.Kvalitní produkt: pevné i posuvné rameno je z polyamidu vyztuženého skelnými vlákny, profilovaná vodicí tyč je ocelová. Posuvný mechanismus je chráněn plastovým pouzdrem.

Povedený výrobek Jednoruční svěrka 300 x 60 mm, pro upínání a rozpínání, střední - BESSEY EZM od této skvělé značky BESSEY jednoduše můžete získat zde teď právě za výhodné peníze! Ceny od 543 Kč.