Jednoruční svěrka 300 x 80 mm, pro upínání a rozpínání, malá – BESSEY EZS

Jednoruční svěrka 300 x 80 mm, pro upínání a rozpínání, malá - BESSEY EZS od spolehlivé značky BESSEY je k získání právě... více informací »
Jednoruční svěrka 300 x 80 mm
Značka: BESSEY
889 Kč
Přejít do obchodu »
Jednoruční svěrka 300 x 80 mm, pro upínání a rozpínání, malá - BESSEY EZS od spolehlivé značky BESSEY je k získání právě...

Jednoruční svěrka 300 x 80 mm, pro upínání a rozpínání, malá – BESSEY EZS od spolehlivé značky BESSEY je k získání právě teď v naší nabídce ve výprodejové akci. Svěrka s jednoručním upínacím mechanismem, pro upínání a rozpínání, rozměry 300×80 mm – BESSEY EZS30-8Velmi praktický nástroj s křížovým prizmatem pro uchycení kulatých i hranatých profilů např. při svařování, tesařských pracích apod.Promyšlená konstrukce umožňuje snadné přestavění svěrky na rozpínák, a to pouhým stisknutím uvolňovacího tlačítka pevného ramene (bez nutnosti použití nářadí).Navrženo s ohledem na komfortní a bezpečnou obsluhu: kvalitní plastová dvoukomponentní rukojeť s pákou posuvu je bezpečně ovladatelná, z obou stran je uvolňovací tlačítko.Kvalitní produkt: pevné i posuvné rameno je z polyamidu vyztuženého skelnými vlákny, profilovaná vodicí tyč je ocelová. Posuvný mechanismus je chráněn plastovým pouzdrem.

Tento nejprodávanější kousek Jednoruční svěrka 300 x 80 mm, pro upínání a rozpínání, malá - BESSEY EZS od známého dodavatele BESSEY jednoduše naleznete zrovna ve slevě! Akční ceny od 889 Kč.