Jednoruční svěrka 450 x 80 mm, pro upínání a rozpínání, malá – BESSEY EZS

Jednoruční svěrka 450 x 80 mm, pro upínání a rozpínání, malá - BESSEY EZS od přední společnosti BESSEY máte možnost nakoupit... více informací »
Jednoruční svěrka 450 x 80 mm
Značka: BESSEY
956 Kč
Přejít do obchodu »
Jednoruční svěrka 450 x 80 mm, pro upínání a rozpínání, malá - BESSEY EZS od přední společnosti BESSEY máte možnost nakoupit...

Jednoruční svěrka 450 x 80 mm, pro upínání a rozpínání, malá – BESSEY EZS od přední společnosti BESSEY máte možnost nakoupit momentálně na našich stránkách za příznivou cenu! Svěrka s jednoručním upínacím mechanismem, pro upínání a rozpínání, rozměry 450×80 mm – BESSEY EZS45-8Velmi praktický nástroj s křížovým prizmatem pro uchycení kulatých i hranatých profilů např. při svařování, tesařských pracích apod.Promyšlená konstrukce umožňuje snadné přestavění svěrky na rozpínák, a to pouhým stisknutím uvolňovacího tlačítka pevného ramene (bez nutnosti použití nářadí).Navrženo s ohledem na komfortní a bezpečnou obsluhu: kvalitní plastová dvoukomponentní rukojeť s pákou posuvu je bezpečně ovladatelná, z obou stran je uvolňovací tlačítko.Kvalitní produkt: pevné i posuvné rameno je z polyamidu vyztuženého skelnými vlákny, profilovaná vodicí tyč je ocelová. Posuvný mechanismus je chráněn plastovým pouzdrem.

Ve slevě tento výrobek Jednoruční svěrka 450 x 80 mm, pro upínání a rozpínání, malá - BESSEY EZS od výrobce BESSEY dostanete právě zde opravdu výhodně. Aktuálně stojí u nás 956 Kč.