Jednoruční svěrka 450 x 80 mm, pro upínání a rozpínání, velká – BESSEY EZL

Jednoruční svěrka 450 x 80 mm, pro upínání a rozpínání, velká - BESSEY EZL od výrobce s dobrým jménem BESSEY snadno seženete... více informací »
Jednoruční svěrka 450 x 80 mm
Značka: BESSEY
892 Kč
Přejít do obchodu »
Jednoruční svěrka 450 x 80 mm, pro upínání a rozpínání, velká - BESSEY EZL od výrobce s dobrým jménem BESSEY snadno seženete...

Jednoruční svěrka 450 x 80 mm, pro upínání a rozpínání, velká – BESSEY EZL od výrobce s dobrým jménem BESSEY snadno seženete aktuálně na našich stránkách se slevou. Svěrka s jednoručním upínacím mechanismem, pro upínání a rozpínání, rozměry 450×80 mm – BESSEY EZL60-8Velmi praktický nástroj s křížovým prizmatem pro uchycení kulatých i hranatých profilů např. při svařování, tesařských pracích apod.Promyšlená konstrukce umožňuje snadné přestavění svěrky na rozpínák, a to pouhým stisknutím uvolňovacího tlačítka pevného ramene (bez nutnosti použití nářadí).Navrženo s ohledem na komfortní a bezpečnou obsluhu: kvalitní plastová dvoukomponentní rukojeť s pákou posuvu je bezpečně ovladatelná, z obou stran je uvolňovací tlačítko.Kvalitní produkt: pevné i posuvné rameno je z polyamidu vyztuženého skelnými vlákny, profilovaná vodicí tyč je ocelová. Posuvný mechanismus je chráněn plastovým pouzdrem.

Nejprodávanější výrobek Jednoruční svěrka 450 x 80 mm, pro upínání a rozpínání, velká - BESSEY EZL od dodavatele kvalitních produktů BESSEY můžete koupit zde nyní za příznivou cenu. Stojí teď u nás 892 Kč.