Jednoruční svěrka 600 x 90 mm, pro upínání a rozpínání, extra velká – BESSEY EZXL

Jednoruční svěrka 600 x 90 mm, pro upínání a rozpínání, extra velká - BESSEY EZXL od spolehlivé značky BESSEY jde pořídit... více informací »
Jednoruční svěrka 600 x 90 mm
Značka: BESSEY
1 231 Kč
Přejít do obchodu »
Jednoruční svěrka 600 x 90 mm, pro upínání a rozpínání, extra velká - BESSEY EZXL od spolehlivé značky BESSEY jde pořídit...

Jednoruční svěrka 600 x 90 mm, pro upínání a rozpínání, extra velká – BESSEY EZXL od spolehlivé značky BESSEY jde pořídit online opravdu výhodně. Svěrka s jednoručním upínacím mechanismem, pro upínání a rozpínání, rozměry 600×90 mm – BESSEY EZXL60-9Velmi praktický nástroj s křížovým prizmatem pro uchycení kulatých i hranatých profilů např. při svařování, tesařských pracích apod.Promyšlená konstrukce umožňuje snadné přestavění svěrky na rozpínák, a to pouhým stisknutím uvolňovacího tlačítka pevného ramene (bez nutnosti použití nářadí).Navrženo s ohledem na komfortní a bezpečnou obsluhu: kvalitní plastová dvoukomponentní rukojeť s pákou posuvu je bezpečně ovladatelná, z obou stran je uvolňovací tlačítko.Kvalitní produkt: pevné i posuvné rameno je z polyamidu vyztuženého skelnými vlákny, profilovaná vodicí tyč je ocelová. Posuvný mechanismus je chráněn plastovým pouzdrem.

Velmi oblíbený kus Jednoruční svěrka 600 x 90 mm, pro upínání a rozpínání, extra velká - BESSEY EZXL od společnosti s výborným jménem BESSEY jednoduše můžete pořídit zrovna téměř zdarma. Zrovna teď v akci za 1 231 Kč.