Jednoruční svěrka 900 x 90 mm, pro upínání a rozpínání, extra velká – BESSEY EZXL

Jednoruční svěrka 900 x 90 mm, pro upínání a rozpínání, extra velká - BESSEY EZXL od kvalitní značky BESSEY snadno můžete... více informací »
Jednoruční svěrka 900 x 90 mm
Značka: BESSEY
1 400 Kč
Přejít do obchodu »
Jednoruční svěrka 900 x 90 mm, pro upínání a rozpínání, extra velká - BESSEY EZXL od kvalitní značky BESSEY snadno můžete...

Jednoruční svěrka 900 x 90 mm, pro upínání a rozpínání, extra velká – BESSEY EZXL od kvalitní značky BESSEY snadno můžete pořídit zde teď ve slevě! Svěrka s jednoručním upínacím mechanismem, pro upínání a rozpínání, rozměry 900×90 mm – BESSEY EZXL90-9Velmi praktický nástroj s křížovým prizmatem pro uchycení kulatých i hranatých profilů např. při svařování, tesařských pracích apod.Promyšlená konstrukce umožňuje snadné přestavění svěrky na rozpínák, a to pouhým stisknutím uvolňovacího tlačítka pevného ramene (bez nutnosti použití nářadí).Navrženo s ohledem na komfortní a bezpečnou obsluhu: kvalitní plastová dvoukomponentní rukojeť s pákou posuvu je bezpečně ovladatelná, z obou stran je uvolňovací tlačítko.Kvalitní produkt: pevné i posuvné rameno je z polyamidu vyztuženého skelnými vlákny, profilovaná vodicí tyč je ocelová. Posuvný mechanismus je chráněn plastovým pouzdrem.

Velmi prodávaný výrobek Jednoruční svěrka 900 x 90 mm, pro upínání a rozpínání, extra velká - BESSEY EZXL od značky s dobrým jménem BESSEY jednoduše můžete sehnat momentálně na webu pořád výhodně! Nyní za akční cenu 1 400 Kč.