Kartáč houbový 150 mm, na čištění nábojů kol a brzdových bubnů – ASTA

Kartáč houbový 150 mm, na čištění nábojů kol a brzdových bubnů - ASTA od přední společnosti ASTA dostanete online extra... více informací »
Kartáč houbový 150 mm
Značka: ASTA
1 249 Kč1 315 Kč Sleva -5%
Přejít do obchodu »
Kartáč houbový 150 mm, na čištění nábojů kol a brzdových bubnů - ASTA od přední společnosti ASTA dostanete online extra...

Kartáč houbový 150 mm, na čištění nábojů kol a brzdových bubnů – ASTA od přední společnosti ASTA dostanete online extra výhodně. Kartáč na čištění nábojů kol, brzdových bubnů apod., průměr 15 cm, vodicí 4hran na vrtačku 1/2“ – ASTA A-WH150GSpeciální houbový nástroj pro odstranění i odolnějších nečistot jako jsou rez, brzdový prach, zažraná špína atd. Brusivo má zvláštní složení, takže při práci nevzniká velké množství odpadního tepla.Brusný kotouč se na nástavec uchycuje pomocí suchého zipu, díky čemuž se velmi snadno mění. Technické parametry:- vnější průměr: 150 mm- vnitřní průměr: 90 mm- vodicí 4hran pro vrtačku: 1/2“- uchycení na suchý zip Hodně prodávaný kousek je dostupný teď tady na našem webu zařazený v rubrice kartáče. Pořiďte si parádní produkty z naší rubriky ve výhodné akci! Máme toho více, máme v nabídce ovšem další skvělé zboží od výrobce ASTA. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Hodně oblíbený kus Kartáč houbový 150 mm, na čištění nábojů kol a brzdových bubnů - ASTA od výrobce ASTA snadno seženete právě v akci! Zrovna nyní za cenu 1 249 Kč.