Koza pro řezání dřeva, nosnost 150 kg, skládací – Einhell Grey

Koza pro řezání dřeva, nosnost 150 kg, skládací - Einhell Grey od spolehlivé značky Einhell snadno naleznete na našich stránkách... více informací »
Koza pro řezání dřeva
Značka: Einhell
862 Kč
Přejít do obchodu »
Koza pro řezání dřeva, nosnost 150 kg, skládací - Einhell Grey od spolehlivé značky Einhell snadno naleznete na našich stránkách...

Koza pro řezání dřeva, nosnost 150 kg, skládací – Einhell Grey od spolehlivé značky Einhell snadno naleznete na našich stránkách teď za výprodejovou cenu! Stojan, tzv. koza na zpracování dřeva (kulatiny), max. průměr kmenu 300 mm a nosnost 150 kg, skládací – Einhell GreyPřípravek poskytuje nejvyšší možnou bezpečnost a maximální stabilitu při práci s řetězovou pilou. Přídavné příčné vzpěry zajišťují bezpečnou stabilitu kozy během řezání. Maximální nosnost kozy je 150 kilogramů, její délka činí 80 centimetrů. Na kozu lze pohodlně umístit kmeny o průměru až 300 milimetrů.Ozubení zabraňuje pohybu dřeva během řezání. Robustní, pozinkované úhlové profily jsou vyrobeny z odolného kovu. Pro ergonomické a příjemné řezání lze kozu nastavit na tři různé pracovní výšky: na výšku 680 mm, 640 mm a 600 mm.Je sklápěcí, a proto může být během okamžiku uložena do kůlny, garáže nebo sklepa, aniž by zabírala příliš místa. Vlastnosti:- robustní, pozinkované úhlové profily z kovu- ozubení zabraňuje překrucování dřeva- 3 různé pracovní výšky- sklápěcí, pro úsporu místa při uložení- stabilitu zajišťují přídavné příčné vzpěry Technické parametry:- pracovní výška: 680 mm / 640 mm / 600 mm- délka: 80 cm- max. nosnost: 150 kg- pro kmeny stromů do cca: 300 mm Logistické parametry:- délka: 1010 mm- šířka: 98 mm- výška: 57 mm- hrubá hmotnost balení: 7.35 kg- hmotnost výrobku: 7.12 kg
Zcela unikátní produkt Koza pro řezání dřeva, nosnost 150 kg, skládací – Einhell Grey lze získat rovnou tu na našich stránkách v populární rubrice zahradní doplňky! Máme pro vás podobné produkty ze zmíněné kategorie za skvělou cenu! Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce ovšem další prověřené zboží od dodavatele Einhell. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel Einhell dlouhodobě poskytuje kvalitní produkty Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Kvalitní produkt Koza pro řezání dřeva, nosnost 150 kg, skládací - Einhell Grey od výrobce se zárukou kvality Einhell jde pořídit tady nyní pořád výhodně. Právě teď za cenu 862 Kč.