Kleště na hadicové spony CLIC a CLIC-R, otočné čelisti – JONNESWAY AR030042

Kleště na hadicové spony CLIC a CLIC-R, otočné čelisti - JONNESWAY AR030042 od známého výrobce JONNESWAY lze pořídit právě teď u nás skutečně... více informací »
Kleště na hadicové spony CLIC a CLIC-R
Značka: JONNESWAY
1 120 Kč
Přejít do obchodu »
Kleště na hadicové spony CLIC a CLIC-R, otočné čelisti - JONNESWAY AR030042 od známého výrobce JONNESWAY lze pořídit právě teď u nás skutečně...

Kleště na hadicové spony CLIC a CLIC-R, otočné čelisti – JONNESWAY AR030042 od známého výrobce JONNESWAY lze pořídit právě teď u nás skutečně výhodně. Kleště na povolení a utažení hadicových spon (tzv. pásků) typů CLIC a CLIC-R, s otočnými pracovními čelistmi – JONNESWAY AR030042Určeno pro montáž a demontáž opakovaně použitelných spon na hadicích vedení vody, oleje či klimatizace. Díky speciální konstrukci čelistí je možné kleště nasadit i ve velmi špatně přístupných prostorách.Rukojetí mají gumový potah pro pohodlné uchopení. Hadicové spony Clic a Clic-R jsou používány například ve vozidlech značek: Audi, Citroën, Fiat, Mercedes-Benz, Opel, Peugeot, Renault, Volkswagen atd. Tento výjimečný produkt Kleště na hadicové spony CLIC a CLIC-R, otočné čelisti – JONNESWAY AR030042 máte možnost koupit právě nyní tady a teď na našem webu v rubrice kleště na hadicové spony! Pořiďte si akční kusy z této oblíbené kategorie za super peníze.

Nejprodávanější produkt Kleště na hadicové spony CLIC a CLIC-R, otočné čelisti - JONNESWAY AR030042 od dodavatele s dlouholetou historií JONNESWAY snadno můžete najít bezpečně online až neuvěřitelně levně. Ve skvělé akci za 1 120 Kč.