Kleště na hadicové spony, různé druhy, sada 9 ks – ASTA

Kleště na hadicové spony, různé druhy, sada 9 ks - ASTA od skvělého výrobce ASTA snadno můžete sehnat aktuálně na našich... více informací »
Kleště na hadicové spony
Značka: ASTA
5 099 Kč5 367 Kč Sleva -4%
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Kleště na hadicové spony, různé druhy, sada 9 ks – ASTA od skvělého výrobce ASTA snadno můžete sehnat aktuálně na našich stránkách za zcela nejnižší cenu. Souprava speciálních kleští na hadicové spony ASTA A-4020201UPGObsah 9 kusů různých druhů.Součásti setu:Kleště na samosvorné hadicové sponyKleště na hadicové spony s bowdenem (lankem)Kleště na jednoduché samosvorné hadicové sponyKleště na samosvorné sponyKleště na jednoduché samosvorné hadicové spony zahnutéKleště na hadicové pásky typu CLIC-RKleště na spony čalouněníPřípravek na demontáž hadic Šroubovák na hadicové sponyRukojeti kleští mají gumový potah pro pohodlné a pevné uchycení.Dodáváno v plastovém kufru s vnitřním uspořádáním – každý kus soupravy má svoje místo.
Kvalitní a žádaný produkt Kleště na hadicové spony, různé druhy, jde koupit bezstarostně tu na webu umístěný v sekci kleště speciální pro servis! Nyní si můžete pořídit parádní produkty ve zmíněné kategorii ve výhodné akci.