Kleště na manžetové a hadicové spony, univerzální – JONNESWAY AR060008

Kleště na manžetové a hadicové spony, univerzální - JONNESWAY AR060008 od známé společnosti JONNESWAY snadno můžete sehnat u... více informací »
Kleště na manžetové a hadicové spony
Značka: JONNESWAY
617 Kč
Přejít do obchodu »
Kleště na manžetové a hadicové spony, univerzální - JONNESWAY AR060008 od známé společnosti JONNESWAY snadno můžete sehnat u...

Kleště na manžetové a hadicové spony, univerzální – JONNESWAY AR060008 od známé společnosti JONNESWAY snadno můžete sehnat u nás ve výhodné akci! Kleště na stahovací spony manžet na poloosách a hadicích systému Oetiker, kovové – JONNESWAY AR060008Speciální nástroj pro přesné dotažení spon na ochranných manžetách náprav (např. na homokinetických kloubech, tzv. homokineťácích), na vedení palivového či chladicího systému atd. Zvláštní čelisti zabraňují při správném použití deformaci tzv. domečku.Nezbytné např. pro servis vozů značek Audi, BMW, Chrysler, Ford, Honda, Mazda, Mercedes-Benz, Nissan, Opel, Volkswagen, koncern GM atd.Kvalitní provedení: kovové tělo a bytelné čelisti.
Oblíbený produkt Kleště na manžetové a hadicové spony, univerzální – JONNESWAY lze zakoupit aktuálně na našem webu ve známé rubrice přípravky pro montáž! Vyberte si zcela nové produkty z této známé rubriky za výhodnou cenu.

Tento nejprodávanější výrobek Kleště na manžetové a hadicové spony, univerzální - JONNESWAY AR060008 originál od výrobce JONNESWAY snadno můžete najít právě dnes za mimořádně nízkou cenu! Nyní za 617 Kč.