Kleště na samosvorné hadicové spony prodloužené, s aretací – SATRA

Kleště na samosvorné hadicové spony prodloužené, s aretací - SATRA od odblíbeného výrobce SATRA seženete tady a teď za rozumné... více informací »
Kleště na samosvorné hadicové spony prodloužené
Značka: SATRA
321 Kč
Přejít do obchodu »
Kleště na samosvorné hadicové spony prodloužené, s aretací - SATRA od odblíbeného výrobce SATRA seženete tady a teď za rozumné...

Kleště na samosvorné hadicové spony prodloužené, s aretací – SATRA od odblíbeného výrobce SATRA seženete tady a teď za rozumné peníze! Kleště na sepnutí samosvorných spon hadic, dlouhé, s otočnými čelistmi a zámkem – SATRA S-EK1202Speciální nástroj pro montáž/demontáž samosvorných hadicových spon. Díky prodloužené konstrukci se dostanou i do hůře přístupných míst, otočné čelisti umožňují uchopení spon v jakékoliv poloze. Aretační páčka zajišťuje kleště v sepnutém stavu.Rukojeti jsou potaženy plastem pro pohodlnou práci.
Velmi žádaný výrobek pořídíte také tady a teď na našich stránkách v oblíbené rubrice kleště speciální pro servis! Prozkoumejte parádní produkty z této kategorie v bezva akci.

Často hledaný kousek Kleště na samosvorné hadicové spony prodloužené, s aretací - SATRA od oblíbené značky SATRA máte možnost najít na našich stránkách ve výhodné akci. Teď v akci 321 Kč.