Kleště na vyvažovací závaží WT21C

Kleště na vyvažovací závaží WT21C od značky Ferdus seženete bezpečně online v bezva akci. Kleště na montáž a demontáž... více informací »
Kleště na vyvažovací závaží WT21C
Značka: Ferdus
375 Kč
Přejít do obchodu »
Kleště na vyvažovací závaží WT21C od značky Ferdus seženete bezpečně online v bezva akci. Kleště na montáž a demontáž...

Kleště na vyvažovací závaží WT21C od značky Ferdus seženete bezpečně online v bezva akci. Kleště na montáž a demontáž vyvažovacího závaží, tzv. naklepávací kleště WT21CSpeciálně tvarované čelisti umožňují rychlé a pohodlné sejmutí závažíčka z límce ráfku, úderová část (kovadlinka) jeho snadné naklepnutí.Pogumovaná rukojeť pro pohodlnou práci.Základní a nezbytné vybavení pro každý pneuservis!
Akční produkt Kleště na vyvažovací závaží máte možnost pořídit nyní tu na našich stránkách ve známé sekci ostatní nářadí pro pneuservis! Máme pro vás ještě podobné výrobky ze zmíněné kategorie za skvělou cenu! Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás najdete další zboží značky Ferdus. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento akční a ve slevě produkt Kleště na vyvažovací závaží WT21C od naší známé značky Ferdus jde pořídit momentálně na webu za výhodnou cenu. Levně za cenu 375 Kč.