Klíč Imbus palcový 3/4″, černý

Klíč Imbus palcový 3/4", černý od značky s tradicí a dobrou pověstí BAHCO jednoduše najdete bezpečně online opravdu levně.... více informací »
Klíč Imbus palcový 3/4"
Značka: BAHCO
629 Kč
Přejít do obchodu »
Klíč Imbus palcový 3/4", černý od značky s tradicí a dobrou pověstí BAHCO jednoduše najdete bezpečně online opravdu levně....

Klíč Imbus palcový 3/4″, černý od značky s tradicí a dobrou pověstí BAHCO jednoduše najdete bezpečně online opravdu levně. Zástrčný imbusový klíč „imbusák“, palcový rozměr 3/4“ – BAHCO 1995Z-3/4Univerzální 6hranný zahnutý klíč (tzv. L-klíč) pro autoservis, dílnu, průmysl atd.Speciální palcová („coulová“) varianta: vhodná např pro opravy a renovace starých anglických či amerických aut apod.Kvalitní produkt: vyrobeno z pevné oceli, povrch je černěn. Oblíbený a kvalitní produkt můžete pořídit bezprostředně tady na našem webu zařazený v kategorii klíče! Máme pro vás ostatní výrobky z této oblíbené kategorie v akci!

Tento akční a ve slevě kus Klíč Imbus palcový 3/4", černý od značky se skvělou pověstí BAHCO pohodlně získáte momentálně v naši nabídce za výhodné peníze! Akční ceny již od 629 Kč.