Klíčenky – visačky na klíče s poutkem plastové, balení 1000 ks, červené

Klíčenky - visačky na klíče s poutkem plastové, balení 1000 ks, červené od populární značky EICHNER pohodlně pořídíte... více informací »
Klíčenky - visačky na klíče s poutkem plastové
Značka: EICHNER
1 176 Kč
Přejít do obchodu »
Klíčenky - visačky na klíče s poutkem plastové, balení 1000 ks, červené od populární značky EICHNER pohodlně pořídíte...

Klíčenky – visačky na klíče s poutkem plastové, balení 1000 ks, červené od populární značky EICHNER pohodlně pořídíte právě teď v naší nabídce za mimořádně nízkou cenu! Plastové visačky na klíče smyčkové s průvlečným poutkem se dodávají v roli 1000 kusů, červená barva.smyčkové plastové visačky na klíče tenký (0,2 mm) plastový pásek (HDPE odolný proti přetržení) o rozměru 160 x 12,7 mm se 2 otvory na koncích a s jedním větším otvorem s protažením, průvlekem přes tento větší otvor a kroužek klíče se získá jednoduchá, levná, ale velmi pevná visačka na klíče s jednorázovým použitím dodávají se v rolích po 1000 kusech, etikety jsou jednotlivě perforované visačky lze oboustranně popsat propisovačkou nebo fixem visačky je možné využít i pro označování náhradních dílů vysoká kvalita garantovaná německým dodavatelem Parametry:rozměr 160 x 12,7 mm
Designový produkt Klíčenky – visačky na klíče s poutkem plastové, je k dostání aktuálně na našich stránkách v oblíbené rubrice různé auto-moto příslušenství! Máme pro vás ještě ostatní výrobky ve zmíněné rubrice ve výprodejové akci! Možná ale hledáte něco jiného, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce také další prověřené zboží značky EICHNER. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Tato vyjímečná značka EICHNER má ve stále nabídkce skvělý sortiment.

Tento výjimečný produkt Klíčenky - visačky na klíče s poutkem plastové, balení 1000 ks, červené od známé značky EICHNER jde sehnat aktuálně na webu napořád výhodně! Na našich stránkách za 1 176 Kč.