Klíčenky – visačky na klíče s poutkem, plast, různé barvy, balení 1000 ks

Klíčenky - visačky na klíče s poutkem, plast, různé barvy, balení 1000 ks od značky s dobrým jménem EICHNER dostanete zde ve... více informací »
Klíčenky - visačky na klíče s poutkem
Značka: EICHNER
1 176 Kč
Přejít do obchodu »
Klíčenky - visačky na klíče s poutkem, plast, různé barvy, balení 1000 ks od značky s dobrým jménem EICHNER dostanete zde ve...

Klíčenky – visačky na klíče s poutkem, plast, různé barvy, balení 1000 ks od značky s dobrým jménem EICHNER dostanete zde ve slevě. Plastové visačky na klíče s průvlečným poutkem, v roli 1000 kusů.- tenký (0,2 mm) plastový pásek (HDPE odolný proti přetržení) o rozměru 160 x 12,7 mm se 2 otvory na koncích a s jedním větším otvorem s protažením, průvlekem přes tento větší otvor a kroužek klíče se získá jednoduchá, levná, ale velmi pevná visačka na klíče s jednorázovým použitím- dodáváno v rolích, etikety jsou jednotlivě perforované- visačky lze oboustranně popsat propisovačkou nebo fixem, je možné je využít i pro označování náhradních dílů- vysoká kvalita garantovaná německým dodavatelem- k dispozici různé barvy: vyberte si, kterou chcete!
Velmi prodávaný produkt máte možnost najít rovněž tady a teď na našich stránkách v kategorii různé auto-moto příslušenství! Nyní můžete najít akční výrobky ve zmíněné kategorii za výborné peníze.

Velmi žádaný produkt Klíčenky - visačky na klíče s poutkem, plast, různé barvy, balení 1000 ks od značky EICHNER snadno můžete najít bezpečně online pořád výhodně. Nyní pořídíte od 1 176 Kč.