Koncovka na huštění pneu úhlová, na vnitřní závit 1/4″ – PCL

Koncovka na huštění pneu úhlová, na vnitřní závit 1/4" - PCL od kvalitní společnosti PCL lze pořídit u nás nyní za zcela nejnižší cenu!... více informací »
Koncovka na huštění pneu úhlová
Značka: PCL
386 Kč
Přejít do obchodu »
Koncovka na huštění pneu úhlová, na vnitřní závit 1/4" - PCL od kvalitní společnosti PCL lze pořídit u nás nyní za zcela nejnižší cenu!...

Koncovka na huštění pneu úhlová, na vnitřní závit 1/4″ – PCL od kvalitní společnosti PCL lze pořídit u nás nyní za zcela nejnižší cenu! Husticí koncovka na pneumatiky, zahnutá do pravého úhlu, funkce Auto Clip-on pro přichycení na ventilek – PCL CH4A01Vysoce praktická koncovka pro foukání pneumatik. Vybavena funkcí Auto Clip-on, díky které se sama přichytí k ventilu. Další přednost je velmi silná přilnavost k závitu ventilu, a navíc je otočná o 90 stupňů.Vhodná pro použití na osobních a užitkových vozech, motocyklech a byla navržena tak, aby usnadňovala nahuštění pneumatik a moderních vozidlech, která jsou vybavena většími koly z lehkých slitin/oceli se složitějšími konstrukcemi a designy, které ztěžují přístup k ventilu.Je vyrobena z nejkvalitnější slitiny zinku, hliníku a mosazi a chlubí se pevným sevřením jako rukojeť a jednoduchým odjištěním pomocí jednoho tlačítka.Sevření koncovky je tak silné, že vzduch nebude od ventilu unikat ani při tlaku 13,7bar a při připojení k ventilu můžete vyzvednout až 20 kg těžké kolo a nepustí.
Oblíbený a kvalitní produkt máte možnost pořídit přímo tu na webu v populární sekci pneuhustiče. Nyní pořídíte akční produkty z této populární kategorie za parádní cenu! Náš sortiment je široký, podívejte se také na další vybrané produkty značky PCL. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento vynikající produkt Koncovka na huštění pneu úhlová, na vnitřní závit 1/4" - PCL od naší známé značky PCL získáte již dnes opravdu výhodně! V akci za cenu 386 Kč.