Kotouč houbový 150 mm náhradní, pro nástroj na čištění nábojů kol a brzdových bubnů – ASTA

Kotouč houbový 150 mm náhradní, pro nástroj na čištění nábojů kol a brzdových bubnů - ASTA od dodavatele zboží ASTA můžete... více informací »
Kotouč houbový 150 mm náhradní
Značka: ASTA
537 Kč
Přejít do obchodu »
Kotouč houbový 150 mm náhradní, pro nástroj na čištění nábojů kol a brzdových bubnů - ASTA od dodavatele zboží ASTA můžete...

Kotouč houbový 150 mm náhradní, pro nástroj na čištění nábojů kol a brzdových bubnů – ASTA od dodavatele zboží ASTA můžete sehnat aktuálně na webu téměř zdarma. Houbový kotouč na čištění nábojů kol, brzdových bubnů apod., vnější průměr 15 cm, vnitřní průměr 9 cm, na suchý zip – ASTA A-WH150GUrčeno jako příslušenství nebo náhradní díl pro kartáč ASTA A-WH150G. Brusný kotouč se na nástavec uchycuje pomocí suchého zipu, díky čemuž se velmi snadno mění. Technické parametry:- vnější průměr: 150 mm- vnitřní průměr: 90 mm- uchycení na suchý zip Kvalitní produkt máte možnost koupit bez obtíží tu na našich stránkách ve známé rubrice kartáče! Mrkněte na ještě podobné výrobky ve zmíněné rubrice jednoduše online! Značka ASTA dodává špičkové zboží. Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás další kousky od dodavatele ASTA. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Diskontní výrobek Kotouč houbový 150 mm náhradní, pro nástroj na čištění nábojů kol a brzdových bubnů - ASTA od spolehlivé značky ASTA máte možnost sehnat na našich stránkách za báječnou cenu. Nyní za 537 Kč.