Kotoučová pila mini TC-CS 860/1 Kit, 450 W, 3 řezné kotouče – Einhell Classic

Kotoučová pila mini TC-CS 860/1 Kit, 450 W, 3 řezné kotouče - Einhell Classic od skvělé a známé značky Einhell můžete pořídit... více informací »
Kotoučová pila mini TC-CS 860/1 Kit
Značka: Einhell
2 360 Kč2 878 Kč Sleva -17%
Přejít do obchodu »
Kotoučová pila mini TC-CS 860/1 Kit, 450 W, 3 řezné kotouče - Einhell Classic od skvělé a známé značky Einhell můžete pořídit...

Kotoučová pila mini TC-CS 860/1 Kit, 450 W, 3 řezné kotouče – Einhell Classic od skvělé a známé značky Einhell můžete pořídit právě teď v nabídce za parádní cenu! Elektrická kotoučová mini pila, výkon 450 W, v sadě se 3 kotouči na řezání různých materiálů, v přepravním kufříku – Einhell Classic TC-CS 860/1 KitInteligentní, kompaktní mini ruční kotoučová pila v kompletním balení s rozsáhlým příslušenstvím, které domácímu kutilovi optimálně poslouží při celé řadě aplikací. Nástroj je geniální univerzální pomocník, který umožňuje nejjemnější řezání do celé řady materiálů od dřevěných desek přes plast až po dlaždice – a zaboduje přitom přesností, snadnou manipulací a naprostou flexibilitou.Díky plynule nastavitelné hloubce řezu lze snadno dosáhnout i přesných ponorných řezů. Odolná, hliníková kluzná botka poskytuje vynikající kluzné vlastnosti pro přesné, plynulé řezání. Přístroj je vybaven ochranou proti přetížení a také ergonomickým měkkým úchopem, a poskytuje tak pohodlné a bezpečné držení. Paralelní doraz a praktická vodicí kolejnice kdykoli umožní rozměrově přesné řezy. Díky odsávacímu zařízení je pracovní oblast neustále udržována v čistotě. Kromě 1 diamantového řezacího kotouče na dlaždice, 1 pilového kotouče z tvrdokovu s 20 zuby na materiály na bázi dřeva a plast a 1 pilového kotouče HSS s 80 zuby na masivní dřevo je k dispozici také nářadí potřebné pro výměnu pilového kotouče.Díky praktickému přepravnímu a úložnému kufříku lze mini ruční kotoučovou pilu s příslušenstvím vždy řádně uložit tak, aby byla připravena k dalšímu použití. Vlastnosti:- plynule nastavitelná hloubka řezu- hliníková kluzná botka- ochrana proti přetížení- měkký úchop- 1x diamantový řezací kotouč na obklady a dlaždice- 1x pilový kotouč z tvrdokovu s 20 zuby pro dřevěné desky, plast- 1x pilový kotouč HSS s 80 zuby pro masivní dřevo- zařízení pro odsávání prachu- paralelní doraz- nářadí pro výměnu pilového kotouče- včetně praktické vodicí kolejnice a přepravního a úložného kufříku Technické parametry:- síťová přípojka: 230-240 V | 50 Hz- výkon: 450 W- volnoběžné otáčky: 6000 min^-1- držák pilového listu: 10 mm- hloubka řezu: 23 mm Logistické parametry:- délka: 435 mm- šířka: 200 mm- výška: 280 mm- hrubá hmotnost balení: 5.53 kg- hmotnost výrobku: 1.8 kgNeodolatelný produkt můžete najít zrovna tady na našich stránkách ve známé rubrice kotoučové pily! Vyberte si ještě podobné produkty z této rubriky za outletovou cenu.

Tento akční kousek Kotoučová pila mini TC-CS 860/1 Kit, 450 W, 3 řezné kotouče - Einhell Classic od dodavatele zboží Einhell můžete najít momentálně v naši nabídce za mimořádně nízkou cenu. Nyní zakoupíte za 2 360 Kč.