Krém na ruce 100 ml, ochranný a zvlhčující – Liqui Moly

Krém na ruce 100 ml, ochranný a zvlhčující - Liqui Moly od společnosti s předním postavením na trhu Liqui Moly jde získat na... více informací »
Krém na ruce 100 ml
Značka: Liqui Moly
163 Kč
Přejít do obchodu »
Krém na ruce 100 ml, ochranný a zvlhčující - Liqui Moly od společnosti s předním postavením na trhu Liqui Moly jde získat na...

Krém na ruce 100 ml, ochranný a zvlhčující – Liqui Moly od společnosti s předním postavením na trhu Liqui Moly jde získat na našich stránkách za výprodejovou cenu! Krém pro péči o ruce, pro namáhanou pokožku, tuba 100 ml – Liqui Moly 3358Speciální krém na bázi včelího vosku pro optimální ochranu velmi namáhané pokožky na rukou. Ideální pro autoservis, dílnu, průmyslové provozy ale i domácího kutila.Díky speciálnímu složení zabraňuje vysychání a popraskání kůže, zvlhčuje ji a dodává jí potřebné vyživení. Vhodné po omytí rukou od olejů a dalších mazadel, prachu z brzdových destiček a podobného silného znečištění.Krém je pH neutrální a dermatologicky testován.Nejprodávanější kousek máte možnost pořídit teď tady u nás v populární sekci hygiena. Nyní můžete koupit podobné výrobky z této rubriky za outletovou cenu!

Tento skvělý kus Krém na ruce 100 ml, ochranný a zvlhčující - Liqui Moly od značky se skvělou pověstí Liqui Moly jednoduše pořídíte právě teď v nabídce za zcela nejnižší cenu! Nabídka již od 163 Kč.